Tayyip Erdoğan'ın dershaneleri boykot çağrısı tutar mı?

Tayyip erdoganın dershaneleri boykot çağrısı tutar mı?

link :)

• Evet kafaya koyduysa yapar basbakan
    33% (2)67% (2)44% (4)Oy Ver
  • Hayır o okadar kolay degil
    67% (4)33% (1)56% (5)Oy Ver
  • Fikrim yok iki tarafta guclu
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bir noktada barışırlar, eski düzen devam eder
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diger...
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Geç kalınmış bir olay,dershaneler bir sömürü,benim kızım bir gün dahi dershaneye gitmeden iki üniversite bitirdi ve kendini kadrolu bir işte kurtardı.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• asdasds adamı suikaste kurban ettireceksiniz sonunda . (keşke) sdasd :D

1|1
    1|2
    • harbiden ha adamın da başını yakacak bu kraldan çok kralcılar:))

• Eğitimde fırsat eşitliğiyse olay, durumu olmayana yardım etsin. Dershaneler özel okul olacak, parası olan özel ders alır, olmayana yine birşey yok. Fırsat eşitliği nerede? Tutmaz boykot falan, rte nin boykot edilmesi lazım artık

0|0
    0|2
  • Wolfie'nin cevabını yazmaya gelmiştim. fırsat eşitliği gene olmayacak.

0|0
    0|3

0|0
    0|2

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• bitti canım bitti tayyip erdoğan bitti, oyun bitti amerika şah çekti, tayyip rok yaptı ama işe yaramıyor. çok az taşı kaldı filler kaleler düştü. oyun bitiyo, bütün taşlar aynı torbaya konacak. vakit yaklaşıyo.

2|1
    0|2
  • Tutmaz

gerçi Bu ülkede karımı kızımı ise sana yollayayım diyen bir zihniyette var ama . Ortalama bir zekası olan kişi normal okul eğitimi ile üniversite kazanmanın zor olduğunu bilir. Bunun sebebi okullardaki müfredatın Sınav müfredatına göre daha hafif kalması ve yeteri kadar uygulamalı soru çözümü yapılmamasıdır.( Devlet Okullarından Bahsediyorum bu arada)

Dershaneler Okul eğitimi ile Sınav müfredatı arasındaki farkı kapatır. Bol bol soru çözer pratik yaparsın, Devlet okulunda konuyu umursamaz tavırlarla anlatan öğretmen yerine daha sıcak daha anlayışlı öğretmenlerden öğrenirsin

Türkiyede ne zaman Devlet Eğitimi Üniversite kazandıracak niteliğe gelir o zaman dershanelere ihtiyaç kalmaz. Millet meraklı değilki dershaneye para vermeye ama ihtiyaç var

0|0
    0|2
  • Evet, ozaman okullar neden var hem okula gidip hem dersaneye para vermekte ne oluyor, ozaman okulları kapatsınlar ne gerek var bu masrafa, ayrica bu milli egitim okullarini egitim sevyesini kalitesini yükseltsinler herkesin dersaneye gidecek parasi yok

0|2
    0|0
  • Tayyip yapıcak yapıcak er ya da geç, fetullahıda alcaz ordan er ya da geç..!

0|0
    0|0
Yükleniyor...