Çıkış yolu bulamadim :( yeteneksizim. yardim edinn

Arkadaslar bir konuda sizden yardim istiyorum. Üyesi oldugum dernek 8 Mart kadnlar günü icin kampüsümüzün bahcesinde tiyatro oyunu sergilemek istiyor oyunculardan biri benim.yalniz oyunu biz kurguladik we cok siradan birsey cikti ortaya ama digerleri bu oyunu onayladi we oynamak istiyor ama benm icime sinmedi pek oynayamiyorumda, bir türlü söyleyemedimde oynayamam diye.yari yolda birakmak.gibi birsey olacak. Rezil olmak istemiyorumm ne yapabilirim :(((

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de aynı durumdayım, sonuçta tiyatroda bu var, sevdiğini seğil oynayacağın rolü oynarsın , tiyatroculuk budur zaten. Zor olanı yapmaya çalış, bu seni geliştirecek tek şey.

Sahneye çık ve rolün her neyse, sevmesen bile , sahneye saygından ötürü, ne kadar iyi rol* yapabildiğini göster, bunun sonuçları seni sevindiricek, emin ol.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• cesaretin yoksa bulasma

0|0
    0|0
  • ne bu kadar kasıyorsun rahat ol içinden geldiği gibi davran umursama alt tarafı iki sayfa ezberleyeceksin

0|0
    0|0
  • Allah yardım etsin.

0|0
    0|0
  • söyle bir şey yapabılırsın sahnede oyunundayken hosuna gıtmemeye basladıgı notkada doğaçlama gidersin

0|0
    0|0
  • bunu açık açık söyle. merak etme kimse "aaa şuna bak yeteneksiz, özgüvensiz şey, eziğin tekiymiş vb." şeyler söylemeyecek. hemen senin yerine birini bulmaya çalışacaklar.

0|0
    0|0
  • Yav açık açık ben bu oyunu oynamak istemiyorum diyeceksin.

0|0
    0|0
  • Hangi üniversite :)

0|0
    0|0
  • içine sinmediyse birak. batirirsin sonra

1|0
    0|0
  • Hastalan birinden mikrop kapıp. Mazeretim vardı gelemedim dersin.

0|0
    0|0
  • inancına ve degerlerine tersse oynama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sonuçta devlet büyüklerine oynamayacaksınız. Çok kafanda büyütme bence. Kafanda ne kadar büyütürsen okadar yanlış yaparsın.

Yapabileceğine inan ve yap.

0|0
    0|0
  • Nasil bir tiyatro oyunu.hangi kisiyi canlandiriyorsun?

0|0
    0|0
    • Bir ofiste modern bir is kadinini oynamaya calisiyorum. Biraz cinsel obje olarak. Kadinin metalastirilmasi konulu bir oyun

Yükleniyor...