Üniversite döneminde sabah olmayan gecelerde yapılıcak şeylerden 3 harflo muhabbeti

Hepimiz 3 harfli muhabbetlerini dinledik kimisi saçma geldi kimisi çok gerçekçiydi arkadaşlar deneyimlerinizi paylaşabilirmisiniz nasıl çağırdınız nasıl geldi vs vs samimi yorumlarinızı bekliyorum

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bununla uğraşmak da bundan korkmak da basit bir Obsesyon hastalığı . Görüp işitip hissettiği herşey de ya bir dikkat yorulmasından kaynaklanan illuzyon ya da panik yüzünden algılanan birer halisünasyon. Önemli olan Kompulsiyon kısmı , yani bunu bertaraf etmek için akla hayale gelmedik saçma sapan önlem uygulamaları . Bu başladı ise , inatçı bir OKB başlamış demektir ve insan kendi başına bunu aşamayabilir, profesyonel destek ve ilaç verilmesi gerekebilir.

Dine göre de , cin alemi ile insan alemi arasında kesin ve keskin konulan sınırlar yüzünden ne onlar bu tarafa be biz onların tarafına geçemez göremez hissedemeyiz. Aksini iddia ise ,ayet reddi olur. Ya da reddeden kişinin şizofrenik özellikleri vardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğleniyim derken tozutmamak gerek.

0|0
    0|0
  • Üç harfli: Görünmeyen varlık demektir.

Asıl adı cin.

Onlar insan deyince biz nasıl duymuyorsak onlarda duymaz. Az mantıklı olun.

0|0
    0|0
  • işimmi yok benim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tavsiye etmiyorum. başarırsan böyle bir şeyi iflah olamazsın. uzak dur bence bir kaç saatlik eğlence pahalıya patlar. canlı örneklerini gördüm akıbetleri de fena oldu. ihale oynayın okey oynayın uzun eşek oynayın

1|1
    0|0
    • aynen bencede! ben gercegini gördüm 2-3 sene evvel evin icinde!. hem dokunma olarak hissettim,hem gördüm,hem i$ittim,yani tüm paket!^^ belkide Allah göstertti kar$ima cikardi bir kez bir uyari olsun diye..^^ ozamandan beri daha dikkatliyim!^^

• mantıklı kardeş. ugrasmamak en iyisi. basına bela oluyolar sonra . bende 2 3 sene uğraştım onlarla en sonra bıraktılar peşimi

• Biz de üniversite okuyoruz da hiç böyle delilikler yapmıyoruz.

Ben 7-8 yaşlarındayken yaratık gibi birşey görmüştüm 2 kez. Birdaha da görmedim, en iyisi böyle şeyler hakkında muhabbet etmemek.

Çağırınca gelse sanki sana bir faydası mı dokunucak, iddaa oynuyacağım 5 banko maç ver desen vermez.

0|0
    0|0
  • onun adı cin üç harfli degil.

0|0
    0|0
    • biliyoruz ne oldugunu heralde^^ aa üc harfliler diyoruz halk diliyle.. senin dedigin gibi söyler durursak i$imiz zor..^^

• onun ismini allah koymus ondan iyimi bileceksiniz?

Yükleniyor...