Ulkemizden memnunmusunuz?

Soru kisa ve net.ulke zaman gectikce daha beter bir hal almaya baslamadi mi? Sahsen ben cok tiksinc bulmaya basladim her acidan bu ulkeyi.zihniyeti,fasist yapisi,insanlar arasindaki sinif farki,egitim seviyesi,asimile olma adinda bati ozentiligi,halkin ciddi anlamda duyarsizlasmasi vs. sahsen ben egitimim bittikten sonra yurtdisinda yasamaya karar verdim.sizler ne dusunuyorsunuz?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• değilim de olmasak ne b.k yicez

0|2
    0|0
    • Ya yanlis anlamayin ama bu ulke sizin.hersey sizin elinizde ne demek ne bk yicez bahsettigim seylerden biriside bu mesela.

• ben tek başıma üzerime düşen görevleri yerine getiriyorum

ama ülkenin değişmesi için bundan fazlası gerekli ve ben bu konuda hiç umutlu değilim

• Bazı şeylerinden değilim bazı şeylerinden memnunum

0|0
    0|0
  • hayır değilim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayır.

Fakirin gayri meşru çocuğu olursa piç,

zenginin olursa yasak aşkın meyvesi olur.

Fakir kız peşinde koşarsa sapık, zengin koşarsa playboy olur.

Fakir toplanırsa çete, zengin toplanırsa toplantı olur.

Fakir çalarsa hırsızlık, zengin çalarsa yolsuzluk olur.

Kavramların bile cepteki paraya göre değiştiği bir Dünya'da adalet arıyoruz..!

Bu en çok bizim ülkeye uyuyor sanırım. Can Yücel'i anıyoruz sevgilerle, nasıl da anlatmış

0|1
    0|0
  • şimdi yaşadığın şehre göre değişir. eskişehir mesela kültür başkenti. İstanbul desen öyle Ankara izmir. ama yurt dışı daha berbat ben bulgaristan almanya ve fransaya gittim türkiyeyi aradım 1 er ay kalmıştım.

0|1
    0|0
    • Tabiki saygi duyarim.ne aradigina veya nasil bir yer istedigine bagli.

• tabi. türkiyenin tek sorunu vergi. bide kentsel dönüşümlerin ve eğitim oranının artması lazım tabikide

• Üni bitsin az para biriktiriyim direk yurtdışı

0|1
    0|0
    • Kongre nedeniyle cok fazla ulke gezdim ve emin ol turkiyeden daha pahalisini bulamazsin burada yasiyorsan her yerde rahatlikla yasarsin

• memnunum ...

0|1
    0|0
    • Yasamaya devam et oyleyse herseyin yolunda olduguna sevindim senin adina

Yükleniyor...