Biraz Felsefe yapmaya ne dersiniz ?

Yazılımız klasiktir, tek soru 100 puan :)

1.) "Beni benden alırsan seni sana bırakmam" cümlesinde şair ne anlatmak istemiş, açıklayınız. :))

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Beni ben yapan şeyleri benden alıp beni terkedersen, ben de aynısını senin için yaparım demiş

0|1
    0|0
    • Beklediğim cevap tam da buydu tebrikler en iyi cevap seçtim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• şair kısasa kısas diyor.

0|1
    0|0
  • bana ben olalı sana seninim sözünün kardeşidir

ünlü düşünür yıldız tilbenin sözüdür ikiside

0|1
    0|0
    • ikisi bir olunca bir mavi ekran hatası geldi beynime :) neyseki ortak paydada buluşuyorlar :)

• çok düşünmemek lazım bu sözlerin üzerine ne olur ne olmaz :D

• aynen fazla yormayalım bu tarz saçmalıklarla beynimizi birgün elimizde kalır yoksa :))

• Bunu açıklamak ne ki. Kolaysa sen '' Aşk bu kızıl ötesi yaralı müzesi hareket edemem '' cümlesini açıkla :D

0|1
    0|0
    • kızıl ötesi derken birbirinden uzaklaşırsa bağlantı kopar ilişki biter demek istiyor o yüzden bağlantı kopmasın diye hareket etmemek lazım diyor hocam saygılar :))

• Yaralı müzesi açıkta kaldı yalnız :D

• oraya yorum getiremiyorum malesef :))))

Erkekler Ne Diyor 7

• Şair bir sen bir ben birde bebek hayal ederken, beni bırakıp gidersen karatoprağınsındır demek istemiştir hocam.. Saygılar

0|1
    0|0
  • ''Eğer benliğimi benden alırsan, seni eski sen olarak bırakmam.'' gibi

0|1
    0|0
  • Ameliyatla ben aldırmaktan korkan birinin isyanı

0|1
    0|0
  • bu lafın özü şudur,

ya benimsin ya toprağın

0|1
    0|0
  • abi okulda mat2 den çektiğimi,z yetmiyo gibi urdada böle şeyler sormayın. :D

0|1
    0|0
  • Kantine gidiyorsan bana da meyve suyu al gelince veririm parasını demek istemiş

cayırt

0|1
    0|0
    • güzel espiriydi ama soruyla ilişkilendiremedim evladım otur sıfır :))

• beni benden alırsan artık sen o sen degilsin benim kafamda olusturdugum kişisindir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...