Gizli kullanıcılardan nefret edenler? :)

yani çok saçma geliyor gizli kullanıcılık..hani resim koymazsın anlarım..ama gizli profil nedir kardeşim ya..NEYİN PEŞİNDESİN ? :)

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• gizli kullanıcı başka gizli profil başka. benımde profılım gızlı. neden butun resımlerımı herkes gorsun ya da butun cevaplarımı takıp etsın ? gizledim bende profilimi sadece listemdekiler gorebiliyor... ama gizli kullanıcı olarak sorulara cevap vermek banada bazen sınır bozucu geliyor

0|0
    0|0
    • evet.anladım sizi..tabiki profilinizdekileri herkes görmesin..ama hava olsun diye gizli kullanıcı şeklinde yazıyorlar galiba..veya ne bilim bir bildikleri var galiba :)

• bazılarında var kendını gostermeden laf sokmalar bilmemneler :D salla ..

• hımm..ben yeniyimde ondan bilmiyorum..zaten 1-2 aylık üyeyim..ara sıra takılıyorum buraya...haklısın herkes cesaretle şeffaf profille laf sokamıyor :) gizliden gizliden :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Gizli kullanıcılardan nefret ediyorsanız sorularınızı gizliye kapatıp öyle sorunuz..Aksi takdirde gizliye açıp ve bu haktan sonuna kadar yararlananlara da '' neden gizlisin? '' diye sorma hakkınız olmaz..

0|0
    0|0
    • hiç gizli cevap vermedim..

• Olabilir..Ama sorunuz şu anda gizliye açık ve insanlar da bu haktan yararlanırlar doğal olarak..Hem açıp hem de kullanma diyemezsiniz..

• Takılsınlar işte ya.

0|0
    0|0
    • ;))) aynenn

• bence gizli cevap avatarı şöyle 100 kilo saçları diken diken bir resim olsun bak kimse gizleniyor mu :):)

• o resme ben varım diyorsan atarım kendimi merdivenin birinci basamaından :) şsdhfsdfhsdjaş

• Aa ne ka ayıp ne ka ayıp..

0|0
    0|0
  • isteyen ıstediğini yapar size giren çıkan mı var?

1|0
    1|1
    • bak işte gizli profilden böyle konuşuyorsun..sana giren bişeyler var galiba...

• beğenmıyosan gıt karrdesım ne mılletı laf edıyon burası böyyle mılletin unıverste tezını paylaşıcagı bı yerdıde bız mı bılmıoruz?

• isteyen istediğini yapar

0|0
    0|0
  • Bana site gizli cevap yazma hakkı vermiş. Bende o hakkı sonuna kadar kullanırım o kadar !

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 59 Soru: 0 gizli | 7097 Cevap: 9 gizli

Hacı istatistiklerimle geldim.. o 9 cevabıda bulabilsem gizliliğini kaldıracam ama bulamıyorum :)

Boşver kullanıcı gizli oldumu çok önemsemiyorsun zaten kendileri düşünsün.

0|0
    0|0
    • aynen haklısın...en güzeli şeffaf olmak..

• abi seninde profılın gizli ben sorularına bakacaktım göremedim merak ettim 59 soruyu illa arkadasın mı olmamız lazım:)

• valla... senelerdır suradayım daha bır gızlı sorum daha gızlı bır mesajım yok sorum yok cevabım yok,guya ust kattakı sanıye teyze duyacakda reklam edecek benı,bı kendın ol neysen oyle konuş,ya oldugun gıbı gorun,yada gorundugun gıbı ol..

0|0
    0|0
  • bi bitmediniz hımınaaaaaa

0|1
    0|1
  • Aynen usta biri soru sormuş normal bir soru mesela başım ağriyor ne tavsiye edersiniz onda bile gizli kullanıcı hadi soru anormal olsa anlıyacam

1|0
    0|0
    • :))) aynen bak işte bende bunu anlatmaya çalışıyorum aslında :) sırf gizli olsun diye...gizli cevap verenler var

• savunanların her biri gizli cevapçı ve sorucular soran

1|0
    0|0
  • sanki sen hiç gizli cevap vermiyon ha bir yürü git

0|1
    0|0
  • İyidir gizlilik

Soru cevap yapıyoruz isine yaradiysa

Kim oldugumuzdan sanane

0|0
    0|0
Yükleniyor...