Seçim arabalarına taş falan atsam beni içeri alırlar mı?

Elime ne gelirse fırlatmak istiyorum kafamı nereye çevirsem pankart görüyorum onları kesmek istiyorum yolda giderken ayaklarımıza dolanan bayraklar da cabası..

Bunları kesersem çaktırmadan, arabalara taş yumurta falan sallasam evden, sokaktan içeri girer miyim? Belki bizim caddeden geçmeye korkarlar :D

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• seni içeri alırlarmı bilmiyorum ama İçeri çekerler .Bir dahada çıkamazsın

sapığın gizli

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Seçim reklam arabalarının yaptığı sesler, parti bayraklarının ve tipsiz adayların pankartlarının yaptığı görüntü kirliliği ; bunlar iğrenç şeyler. Adamlar parasını ödüyor afişlerin, pankartların ve iznini alıyor. Ancak iznini de alsa izin de alsa benim kafamı şişirip midemi bulandırdıktan sonra etik mi değil mi diye tartışılır açıkçası. Ayrıca bu dönemde öyle şeyler yapmanı pek tavsiye etmem, çok gergin ortam (montajıydı, kasediydi, seçim stresiydi) Tık diye içeri alırlar Allah korusun :)

0|0
    0|0
    • "Ancak iznini de alsa izin de alsa " bu bölümü "Ancak iznini de alsa, parasını da verse" diye düşünürseniz sevinirim :)

• Anladım :)

• bir akp ile bdp nin afişlerini görünce sinirleniyorum CHP nin İP nin kiler nini gibi geliyor

• valla ben de istiyorum ama sen parti kursan senin seçim arabalarının arkasından koşardım kesin :D jartiyerli fotonu unutmuş değilim beynime kazındı resmen...

0|0
    0|0
  • yola çivi dök

0|0
    0|0
  • zaten içeridesin farkında değilsin belki de.

2|3
    0|0
  • Bende cadde de oturuyorum gına geldı az once yıne gectı ölürüm türkiyem diye diye ne salakca aptalca bir dusunce bu ya gezınce neoluyor*gerızekalıları sırf bu yuzden oy atmamayı dusunuyorum soruna gelınce sen at eger bırsy olmuyorsa yaz bende yumurta vb seyler atıcam

0|0
    0|0
  • Ne gerek var ki Allah aşkına taş atıcaksın ne olacak ondan sonra kendini haklı mı bulacaksın ?

0|0
    1|0
    • Biliyor musun çarşıya çıktım her yerde HDP bayrakları vardı ne yapacağımı şaşırdım inan oradaki insanlar hiç bir şey demiyor ben o bayrakları yakmata kararlıyım ama cesaret olsa.

• bende aynen

0|0
    0|0
  • yapıştır gitsin !

0|0
    0|0
  • cidden ya geçen hırsız varrrrrrrr diye bagırdım 1 tane seçşim ötobüsü geçiyordu sonra yerde akp filamaları vardı üstüne basıp yürüdüm çok güzel bir histi bide resmini çektim tweter da baya begenildi .

1|0
    0|0
  • Dikkat et senin protesto da böyle olmasın :)) link

0|0
    0|0
  • yok atma boşver

0|0
    0|0
  • Parçala şampiyon.

0|0
    0|0
  • suç tabii, seçim yasakları girmeden tüm partiler seçim propagandası yapmakta özgürdür. bizim mahallede de minibüsle şarkı söyleniyor mahalle turlanıyor deliriyorum gürültüden ama yapacak bişi yok.

0|0
    0|0
  • kardeş elinden gelenin en yisini yap. hiçbir polis şehri senden daha iyi bilmemeli :)

0|0
    0|0
  • senin kafandan geçenler daha bir masumhane geldi benimkisinin yanında...

0|0
    0|0
  • deli doktorları psikopat olur diyordum :/

1|0
    0|0
  • Ben de anlamıyorum. Cangır cangır bağırınca ona mı oy vereceğimi zannediyor. Aksine soğuyorum

0|0
    0|0
  • başka derdinmi yok

0|0
    0|0
  • Birlikte taşlayalım mı ne dersin ? :D

0|0
    0|0
  • su tabancasıyla su sık

0|0
    0|0
  • at gitsin

0|0
    0|0
  • öttürürler vallaaaa siyasi den F tipinde yatırırlar eyy gidi mamak dili olsada konuşsa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• maddi tazminat davası açılır

1|1
    0|0
  • At gitsin.

0|0
    0|0
  • gel beraber yapak bende sinir oldum ama vazgeçtim örgüt bunlar derler daha fazla ceza yeriz

0|0
    0|0
    • atacaksanız benide çagırın insan hacca gitmiş gibi oluyo töbe öbe ne diyorum ben ya:))

• psikoloğu bile bu hala getirebiliyosa bu seçim arabalarında bir bit yeniği var demektir o halde

YAKALIM! :)

0|0
    0|0
  • Ciddimisin sen?:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...