Bugün kapımıza ped asmışlar bir fikrim var yorum yapar mısınız?

bugün kapımıza ped asmışlar orkid markasında baktım bütün kapılara asmışlar hediye anlamında dağıtmışlar benim kız arkadaşım yok aklıma bir fırlamalık geldi uzun süredir yapmıyorum bu pedleri topladım 12 tane var yarın bunları dağıtmayı düşünüyorum işlet bir yerde ama sadece güzel bulduğum kızlara vericem

orkid'in tanıtım elemanı gibi

kızlar bu şekilde biri yanınıza gelse anket niteliğindede bir kaç soru sorsa nolurdu tepkiniz? arkadaşlar yorum alabilirmiyim sahalara geri dönmem lazım:)

Güncellemeler:
pedler bitti arkadaşlar hiç te olumsuz bir tepkiyle karşılaşmadım hatta bir kız da çok teşekkür ederim ihtiyacım vardı çok düşüncelisin dedi:)

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• dinlememhavaya konusur sanırım

0|0
    0|0
  • Sen o adet kanın kokusunu duysaydın 5snye..ped dağıtmayı bile düşünmezdin..böyle pis bişeyin bulaşacağı bişeyi dağıtmak sanamı kaldı..isteyen istediği yerden alır ve herkes illa orkid kullanmak zorunda değildir...

0|0
    0|0
    • ya elimde fazlalık var diyorum çöpe mi atayım nasiplensin işte herkes

• Tanıtım yapmak isteyenlere teşekkür edip, elimle hayır işareti yaparak hızlıca yürüyorum. Sana dönüp bakan da olmayacaktır. ;)

0|0
    0|0
  • erkekse yanaşmazdım diğer hatun arkadaşlarımda aynısı yapar diye düşünüyorum zaten genelde ped markasını tanıtan elemanlar hatun olur yani işin zor

0|0
    0|0
  • alışveriş merkezine git kızlar tuvaletine giriş kapısında bekle girene ver çıkana ver :D:D

0|1
    0|0
    • bende zaten işlek bir yer düşünüyorum kafe sokağı bar sokağı tarzında:) iyi eğlencez::)

• Donusu muhtesem oldu diyebilsek sanada keske kuzu :( ama malesef tatlim tutmaz o taktik

0|0
    0|0
  • Bira festivalinde de ped dağıtmışlardı onca kişiye. İlginç hareketler bunlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ilginçççç

0|0
    0|0
  • hahaha. ilkokulda kızlara dağıttıklarını hatırlıyorum. :) Kızları özel olarak toplamışlardı ped dağıtmışlardı. Sonra kızlar o pedleri bir yerlerine sıkıştırmışlar kıpkırmızı suratlarla sınıfa girmişlerdi çok komikti yaa :D Artık evlerede mi dağıtıyorlar hayy Allahım yaa :)

0|0
    0|0
  • niye böyle şeyler yapıyorsun.( ?

0|0
    0|0
  • burası türkiye linç ederler adamı

0|0
    0|0
  • bıznelerden cınsellıkle ılgılı anlamlar çıkartan bır milletız pedolunca normal tabı

0|0
    0|0
  • çocukların işidir.

0|0
    0|0
  • bende kullanıorum bunu dersen daha garantı olur kesın esnaf mantıgı..:D

0|0
    0|0
  • ahaha süppersinn kuzu:)) Napıcaz yeğen senin bu avrat işini yav:))?

0|0
    0|0
  • orkid tshirt u ve shortunu giymeyi unutma :) short da boyle dar olsun yapissin popona

0|0
    0|0
    • onu bir kıza giydirip dağıtayım en iyisi

• olur olur erkek adama ped satarım ben ağzım laf yapar yani o konuda:)

• bence sen o kiza hic giydirme short u :)

• parfum dagitsan bir nebze de , ped dagitacakmissin yahu yaratici ol :D

0|0
    0|0
    • ya o kadar ped var elimde napayım ayakkabımamı koyayım:)

• bu ara gelen giden yok bi olay beni durdurmuştu ama çalışmalara devam artık :)

• :) ya da yaninda tasi, verirsin birisine

• Bence hemen hemen kimse takmaz, bunu bir erkek yaptığı için sanırım.

0|0
    0|0
    • Sonra da diyorsun ki; ben değiştim ve de uzun süreli ilişki istiyorum diye.Bir kere tutarlı olsun yaptıklarınla dediklerin

• ya ben değiştim uzun süreli ilişki istiyorum demedim dediklerimi yanlış okuyorsun anlamıyorsun sadece o yöne doğru bir kayma oldu dedim ben istemiyorum zaten uzun süreli ilişki

• Tamam o zaman bakalım.

Yükleniyor...