Cumhuriyet Halk Partisi`nin iktidara gelmesini istiyorum çünkü... Neden?

Cumhuriyet Halk Partisi`nin iktidara gelmesini istiyorum çünkü ;

• Çağdaş bir insanım ve geçmişin geçmişte bırakılmasını gerektiğini , ileriye dönük projelerin ortaya konması gerektiğini düşünüyorum
    33% (1)0% (0)33% (1)Oy Ver
  • Sağcılardan nefret ediyorum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hayatımda din mefhumu yok
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sosyalizmi savunuyorum ve herkesin eşit haklara sahip olduğu bir dünya hayal ediyorum
    33% (1)0% (0)33% (1)Oy Ver
  • Balık hafızalıyım gecmişi hemen unutuyorum.
    34% (1)0% (0)34% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• yazık onlara :) hep aşağıdan atıp tuttular. eğerki vaadlerini yapabilirlerse o herzaman bahsettikleri eşitliği özgürlüğü sağlayabilirlerse ne mutlu bize ne mutlu onlara başımızın üzerinde yerleri var. Yok eğer beceremezlerse bıdı bıdı edip ortalık karıştırmayı bıraksınlar. Bizde rahat edelim. Ama eminim ki onların başa geçmesi kendi taraftarlarını birinci dereceden hayal kırıklığına uğratacak.

2|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Chp iktidara gelsin çünkü seçim zamanı çarşaf açılımı yapıp sonra başörtüsüne karşı çıkıyor. Kılıçdaroğlu başbakan olsun SSK`yı batırdığı gibi Türkiye`yi batırsın. İçkiyi yasaklayanları Allah`a havale ediyor vekili bu süper bir zeka...

2|3
    0|1
  • valla arkasım bence bıran once su adam gıtsınde.. gerısj teferruat.. bakalım ne yapacaklar..Chpnın gelmesını ısterım.. Mhpde gözden dusmesın.. beraberce yürütsünler.. baktılar yapamadılar.. hıc deılse calmasınlarda.. adam gıbı su ısı duzeltsınler..

0|2
    0|0
    • güzel cevapmış. chp ve mhp ülkeye ne kazandırır onlarıda yazarmısın öğretmenim

• ben falcı deılım.. Bın yıllık ılerıyı göremem.. lakın olanlardan sonra bu ıktıdarın degısmesını hadı onlar bıle olmasa farklı partılerın kurularak amaca hızmet etmelerı taraftarıyım.(kendı amaçları deıl; ulke çıkarları ) lakın avrupanın kucuk duruma dusurmelerınden bıkmış usandım.. Avrupadakı ınsanların nasıl guldugunu görmek ıstemessın.

• chp ve iktidar kelimeleri yan yana ilginç...

1|0
    0|1
  • chp kurban olun siz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ülkeyi soymazlar zaar tayyeap değil bunlar Atatürkçü

0|2
    2|0
  • Bu soruya sadece gülünür :)

4|0
    0|0
  • Çünkü birazdan soru kalkacak :D

2|0
    1|2
  • uzun zamandan beri herşeyi açıkça söyledikleri için

bu seçimde CHP, ya da MHP'ye oy vericem

1|1
    1|0
  • Chpde sol görüşlü değilki artık HSP var birtek adam gibi solcu olan onlarda herbiji Devletin başına devlet gelecek başka yapcak birşey yok :(

0|0
    0|0
  • Balık hafızalıyım gecmişi hemen unutuyorum.

0|0
    0|1
Yükleniyor...