Kapat

Evinizde kumandayı eline alıp hiç birşey izlemeden devamlı zap yapan biri var mı?

Babam geçer tv karşısına zap zap zap bir yukarı bir aşağı dolaşır durur, sonra da tv karşısında uyuklar kalır. iyiki sürekli aynı evde değiliz. sizin ailede de var mı böyle durumlar?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Olmaz olur mu? Her ailede vardır, eminim. Ablam, ta kendisi. Sürekli baştan sona tüm kanalları geziyor. Sonra tekrar başa dönüyor belki yeni bir şeyler başlamıştır diye. Kumanda ondayken benim başım dönüyor, midem bulanıyor, o derece yani :)) Olur da bir kanalda durursa ne ala, ama açtığı programlar da bir şeye benzemiyor, o yüzden kumandayı eline almaması en hayırlısı.

0|1
    4|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• Benim halamın kocası böyle..Üstelik de gündüz gözü..Adamcağız 75 yaşında..

Elinde kumanda o kanal senin bu kanal benim atlar durur, bir bakarsın tartışma programı seyreder, 1 dk sonra muhteşem yüzyıla geçmiş, 10 dk sonra maç özetlerinde..

Sonra bakarsın uyuklamaya başlamış horlayarak..Deriz ki '' uyuyacaksan kapatalım Tv'yi '' ses gelmeyince biraz daha yüksek sesle söyleriz, ben uyumuyorum ki sadece gözlerimi dinlendiriyorum herbirşeyi de duyuyorum der.. :)

Sanırım her ailede var böyle birileri..

0|1
    2|0
  • Ben varım :) Tv de izleyecek hiç bir şey bulamayan, hiç bir diziyi takip etmeyen, klip izlemeyen, haber saatinde depresyona giren bir canlı türü olduğumdan ne zaman kumanda elime geçse tüm kanalları kısa süreli ziyaret ederim.

Yanlı medya istemiyoruz.. Cevabımın sloganı olsun !

1|1
    3|1
  • O benim işte.

0|1
    0|0
  • var olmaz mı her ailede 1 tane var emin ol:))

0|1
    0|1
  • o kişi ben oluyorum :(

0|1
    0|0
  • Var, kendisi babam olur :D

0|1
    0|0
  • Ben bastan sona tararım kanalları bırsey bulamazsam tekrar yıne basa dönerım. 4. seferde kapatırım artık. Tv maceram böyledır hep.

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• iki tane kanalım var ikisi arasında seçim yapmak için zaplıyorum eskiden butun kanalları yapardım şimdi yorucu oluyor

0|1
    0|0
  • Televizyon izlemiyoruz

0|1
    0|0
  • yıllardır t izlemiyorum tv olan bir yere gidine ne yapacagımı bilmiyorum ve kumandadan tv ye sinyal gönderip nasıl anlasıyor oldugumuz ustune baya bir zapladıgım oluyor.

0|1
    0|0
  • Babam var doğru düzgün bişey izlettirmez

0|1
    0|0
Yükleniyor...