Türlerin kökenini okuyan kaç kişi var forumda ?

Türlerin kökenini okuyan kaç kişi var forumda ? merak ettim

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Bu konuda yardımcı olabilirim, seni kandırmalarına izin verme.

1. Mutasyonların %99.9999'u zararlıdır.

2. Ara form bulunamamıştır. Bu yüzden sürekli bu konuya gelince "aslında herkes bir ara formdur lalala" diye demagoji+polyannacılık yaparlar.

3. Cansız maddelerden canlı oluşumu olamayacağı ispatlandığı için canlılığın başlangıcını dahi izah edemezler.

Bu evrim konusu, sürekli felsefe yaptığını anlamayan ateist bilim adamları tarafından dile getirilir. Çaresizlikten sahte ara form çıkartırlar fakat en az 20 yıl sonra sahte olduğu ispatlanır.

Ama evrimi savunmayan bilim adamlarından, bu konu hakkında daha fazla cevaplar bulabilirsin ki her biri bu 3 maddeyi öylesine ortaya sererler ki, evrimin değil teori, uydurmasyon olduğunu anlarsın.

Darwin bile, teorinin zorlukları adlı bölümünde eğer teoriyi tasdik edicek ara formlar bulunmazsa, teprim çökmüştür demiştir.

Ama bazı ateistler, evrim teorisini namusu gibi savunmakta, takım tutar gibi tutmaktadır. Bu fikir Tanrı varlığına darbe vuramayacağı gibi kendi kendini çürütmüştür.

0|0
    0|0
    • Eğer şimdiki canlılar en modern canlılar olarak baz alırsak ara formlsra örnek binlercedir. Mesela bütün bir dinazor süper sınıfı ara formdur. Daha da istersen therapsida, archaeopteryx olabilir. Araştırdığın kaynaklara dikkat et bence arkadaşım.

• gittim gördüm hikaye

• Adaptasyon tabiki vardır. Allah bizi evrim aşamlarıyla da yaratmış olabilir, o yapabilir.

Ama bana mutasyonun bu kadar iyi ve devasa sonuçlar verdiğini, ya da sahte ara formları sırf teorine hizmet olsun diye uydurursan, bende mantığımı kullanır, böylesine saçma bir şeye inanmam.

Kaldı ki daha canlılığın nerden başladığı bulunmadan, insan evrimleşmesine geçiyorlar. Bu merdivene çıkmaya sondan başlamak kadar saçma.

Kızlar Ne Diyor 1

• Taaaaa Orta Asyalardan gelmişiz . Bir grup Karadenizin kuzeyinden moldova ve Macaristan'a kadar yerleşmişler. Moldova'dakiler gagavuz Türkleri ama Hrıstiyanlığa geçmişlar zamanla, Macarca da bazı Türkçe kelimeler var örnek "balta" aynı anlamda kullanılıyor.

Diğer grup Karadeniizn güneyinden Anadoluya girmiş, bildiğim daha doğrusu aklımda kalan bunlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• soran şahıs ANLADIGIM KADARIYLA TÜRK DEİLSİN SEN TÜRK ÜN GÜCÜNÜ ŞEREFİNİ ANLAYAMAZSIN BİZ DÜNYANIN EN ESKİ MEDENİYETLERİNDEN OLDUGUMUZ İÇİN ÇOK KÖKLÜ BİR TARİHİMİZ VAR BUGÜNE KADAR HİÇ DEVLETSİZ KALMAMIŞ BİR MİLLETİZ ama mesela k**t ler daha bir vtanları yok yazık

1|0
    1|0
  • Ben okumadımda severim böyle konuları okuyucam inşallah kısa sürede. Okuyana soru sorma amacın nedir?

0|0
    0|0
  • turlerin kökeni,insanın tureyisi ve seksuel secme kitaplarını okudum.

0|0
    0|0
  • millet yanlış anlamış hahaha

0|0
    0|0
  • okudum ben

0|0
    0|0
  • Okudum buyrun.

0|0
    1|0
    • ara formların yok oluşunu biraz anlatırmısın

• Hikayen güzel, kanıtın yok. :)

• Eminim sen gezmemişsinsir. Adım gibi eminim. Kulaktan dolma bilgilerle konuşuyorsun, evrim teprisinin en önemli noktaları bu zamana kadar tamamlanamamışken senin gerçek diye kabul etmen anlamsız.

Yükleniyor...