Üniversiteyi birakan varmi ? bana yardim edermisiniz ?

Evlilik nedeniyle okulu birakicam .benim kararim ailem istemior.hazirlik bitti bu sene 1.sinifim ve burs aliyorum geri odemeli bursumu iptql edeyim mi yoksa gercekten evlilik yapanlar odemiyormu ? Birde okulu dondurmadm mesela dielim 10 yil sonra devam etmek istedim edebiliormuyum

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• ben ömrüm boyunca evlilik falan için okulunu bırakıpta çok pişman olmayan birini görmedim.

Kesinlikle okulunu bırakma.

Evlilik neymiş ya, sen tahsiline devam et,hayatta bir yere gel, sonra erkekmi yok sana?

Eğer o seni gerçekten seviyorsa seve seve bekler.

Şunuda söyleyim sana,eğer o kişi senin okulunu bırakmana razıysa veya engel olmuyorsa, ondan zaten hayır gelmez sana,çünkü gerçekten sevmiyordur seni...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• okulu dondurmak öyle degil hasta falan olman lazı mdondurmak için ben işe girdigimde yetişemiycem diye okulu dondurmak istedim ama hastasın diye doktor raporu gerekiyor yoksa dondurulmazsın 2 yıla atılırsın dedi her unide durumlar farklı oluyormuş bide benim duyduguma göre sizinki nasıldır billmiyoru mbizimki öyleydi..

0|0
    0|0
  • 2 defa bıraktım ama

0|0
    0|0
  • Evlilik için okul bırakılmaz arkadaşım, o kadar boşa mı okuttu ailen seni emek verdi para verdi.Sen ekonomik özgürlüğünü eline almadan kocana bağlı mı olmak istiyorsun dövse hakkını arayamazsın ya

0|0
    0|0
  • ya manyakmısın bı seyın peşine dusmussun okulu bırakıcan evlen okulunuda oku zaten esın bunu ıstemesse serefsızdır o degısık degısık konusmayın ya ılerde cocugun okulda herkesın annesı babsı unıversıte mezunuderken sen lıse mezunuolucan cocugunu dusun hemen evlendıkden sonrada sıkısmeyın yanı bekleyın az bıse okulun bıtsın atlama hemen yenıgelıngıbı yanı anladın :)

0|0
    0|0
  • Bir gün mutlaka ailenin sözünü dinlemediğine çok pişman olacaksın ama iş işten geçmiş olacak ...

0|0
    0|0
  • evlilik içimn okul bırakılmaz kardeş..önce kendi ayakların üzerinde durman en güzeli

0|0
    0|0
  • oku

0|0
    0|0
  • Hep pişman oldu bırakanlar,mutlaka geri dönmeye çalıştı ama sen bilirsin.

Şimdi iş imkanı zor bir bölümse,yanlış anlama ama iş garantisi olan bir bölüm değilse,okuman sana sadece anılar katar.

Kişilik olarak,ev hayatı/yurt hayatı olarak birşeyler eklesede hayati değil.

Ben iyi düşün derim.Bir çocuk için değermi :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Oku oku oku

0|0
    0|0
  • 10 yıl sonra da imkan olsa da edemezsin devam

bu günleri iyi değerlendir

bence oku bitir ama istersen çalışma sonra o senin bileceğin iş

kendine ailene daha bilinçli bir anne eş olarak yardımların dokunsun istersen bence bırakma okulunu

0|0
    0|0
  • ne acelen var ki evlenmek için.. En güzel zamanlarını üniversite bitirmek yerine evlenerek heba etme... evlenme demiyorum ama en azından son sınıfa gelene kadar bekle... Çok pişman olursun...

0|0
    0|0
  • Çevremde birsürü örnek var ilerde keşke okusaydım dicene eminim bence okulunu bırakma bir kadının en büyük ihtiyacı kendi ayakları üzerinde durabilmesidir sonra eşinin eline bakmaya başlayınca anlarsın hem ilerde çocukların olunca annem üniversite mezunu diğebilsinler bence ama yinede sen bilirsin yol yakınken fikrini gözden geçir

0|0
    0|0
  • hıı tabi evlilik muafiyeti varmış.. ve tabii ki herkes senin keyfini bekliyormuş !

0|0
    0|0
Yükleniyor...