Çocukluğunuzu mahveden pembe diziler ?

sizleri zamanda kısa bir yolculuğa çıkarmak istedim abilerimi ablalarımı ergenlik dönemlerine akranlarımı çocukluklarına götüreceğim

sizinde annenizin zoru ile pembe dizi izlediğiniz dönemler olmuştur illaki misal vahşi güzel vardır milagros ve ivo aşkı aradaki kemik torbası andrea ve sonradan imana gelen federico dicarlo link sonra çingene güzeli rosalinda link vardı birde sonra küçük evi hatırlıyorum ve henüz hatırlayamadığım pek çok saçma dizi sevdiklerimde vardı ama misal full house link daha anne bunların hafızamda yer etmenin hesabını sana yaşlılığında ajdar izleterek ödeteceğim ! peki sizin o en güzel zamanlarınızı mahveden veya sevdiğiniz dizi hangisiydi ? *larınızı esirgemeyin kimler ne hatırlıyor meraklardayım :D şarkı biraz manidar olsada idare edin ben seviyorum :D link

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• rosalinda seve seve izlerdim:)

0|1
    0|0
    • sorum erkeklere demeliydim sanırım :D

• hahah ben özlüyorum o zamanları çok güzel zamanda doğduk diyorum herşeyin gelişimini görebildik

• :)evet güzeldi hala öyle:)

Kızlar Ne Diyor 6

• pembe dizi değlilde kuzen larry ve balki vardı çok harikaydı link

0|1
    0|0
  • cirkin betty vardi ya ama onu cok seviyordum :D

0|1
    0|0
  • o zamn cocuk aklimla guzellik anlayisim natalia oreiro idi umarim dogru yazmisimdir:) onun dizilerini izlerdik birde küçük melek maria vardı cok etkilerdi o kizin annesiyle konusabilmesi izlemesem iyiymis ama guzel gunlerdi:)

0|1
    0|0
    • luz clarita mı yoksa ıyy okuldan gelince başlayan allah onların malikanelerine ateşler salsın :D asghdfash

• yalan rüzgarı :))))

0|1
    0|0
  • benim zamanımda yalan rüzgarı vardı. abd'de hala devam mı ediyormuş neymiş..

0|1
    0|0
  • vahşi güzel iyiydi be

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• natalia oreiro ya o zaman hastaydım halada hastayım rosalindaya annem bakıyodu meraktan bende bakar olmustum artık başka pembe bakan yoktu annem hastası değildi pek

0|1
    0|0
  • Lanet olası yalan rüzgarı çocukluğumun en güzel yıllarını çaldı :)

0|1
    0|0
  • yalan ruzgarı

cesur ve guzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...