Turkıyede Neden Insanlar Kıtap okumuyor ?

Turkıyede Neden Insanlar Kıtap okumuyor.ben şahsen kıtap okumayı sevmıyordum ama 5 ayda kıtap kurdu oldum ve ayda 8 kıtap bıtıryorumm .. sızede tavsıyede edıyoru arkadaslar okuyun

1|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü biz herşeyi bilecek kadar kara cahiliz!.. Gerek yok bilmesekte fikrimiz var... Fikrimiz olmasada facebook'tan paylaşırlar bir fikrimiz olur..

Mesela şimdi olanlar için bir analiz yapmamıza gerek yok bakarız yorumlara göre şekilleniriz.. Neler olabilir diye kafa yormamıza gerek yok çünkü biz tarihi biliyoruz, 90 larda çocuktuk...

Yazık...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Teknoloji geliştikçe, istediğimiz her bilgiye kolaylıkla eriştikçe kitap okuma oranı da giderek düştü. Ayrıca, Türkiye'de kitaplar çok pahalı. Bi kitap alcan 25 lira vercen, asgari maaş ise 800 küsur lira. Ben açıkcası kitap alcağım zaman gidiyom önce korsanına bakıyom. Halk kütüphaneleri de ya yetersiz hizmet veriyor, ya da aradığın kitabı bulamıyon falan. Haa öyle çok kitap okuyan biri de değilim de, işte okuyacağım varsa da, korsan alıyom.

0|0
    0|0
  • hani ben de okuyorum da, ayda 8 kitap nasıl olar lan..günde 150-200 sayfaya yakın okuman lazım ortalama..

0|0
    0|0
  • ayda 8 kitap çok fazla bir miktar. Banada filmlerden daha iyi gelmiştir her zaman kitaplar özellikle stephen king hayranı olarak bunu söylüyorum. Bizim ülkemizde insanlara göre okumak zaman kaybı olarak adlandırılıyor

0|0
    0|0
  • kendi düşüncene göre kendini kurtardığına göre başkalarını neden umursuyorsun?

0|0
    0|0
    • Amerika ,japonya , almanya bizdenm iyimi olacak.. herks okusun türkiye gerilerde kalmasın..

• Cahil ve üşengeç bir toplumuz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kafana yatan tarzda bulursan ınsan bırakamıyor. Ben de yenı basladım dunya klasıklerıne bayılıyorum ıkı uc gunde bır kıtap bıtırırım :)

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı bıraktım en son Zülfü Livaneli-serenad okumuştum mükemmeldi

0|0
    0|0
  • bakarız bir ara

0|0
    0|0
  • cahilden bol ne var bu memlekette

0|0
    0|0
  • sıkıcı