İnsan hiç görmediği birinden sadece bir fotoğraf vasıtasıyla yola çıkarak bağlanabilir mi? Aşık olabilir mi?

meltemugur
daha önce hiç görmediğim tanımadıgım biri benim fotoğrafımı görmüş çok etkilenmiş resmen aşık olmuş arkadaşımın anlattığına göre..sabaha kadar beni anlattırmış hep benden konuşmak istemiş tanımak istemiş sanki daha önceden tanıyomuşum gibi kanım birden sısndı diyomuş..oysa çocuk çok tatlı karizmatik yani elini sallsa ellisi..delikanlı bir çocuğa benziyo sizce bu mümkün olabilir mi bir fotoğraf aşık olmaya etkilenmeye bağlanmaya vesile olur mu
Güncellemeler
+1 yıl
fotoğraflarımı görmüş videolarımı izlemiş hatta almış bile
İnsan hiç görmediği birinden sadece bir fotoğraf vasıtasıyla yola çıkarak bağlanabilir mi? Aşık olabilir mi?