İnsan hiç görmediği birinden sadece bir fotoğraf vasıtasıyla yola çıkarak bağlanabilir mi? Aşık olabilir mi?

daha önce hiç görmediğim tanımadıgım biri benim fotoğrafımı görmüş çok etkilenmiş resmen aşık olmuş arkadaşımın anlattığına göre..sabaha kadar beni anlattırmış hep benden konuşmak istemiş tanımak istemiş sanki daha önceden tanıyomuşum gibi kanım birden sısndı diyomuş..oysa çocuk çok tatlı karizmatik yani elini sallsa ellisi..delikanlı bir çocuğa benziyo sizce bu mümkün olabilir mi bir fotoğraf aşık olmaya etkilenmeye bağlanmaya vesile olur mu

Güncellemeler:
fotoğraflarımı görmüş videolarımı izlemiş hatta almış bile

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• hiç sanmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Telefonda konuşsanız sesten bi etkilenme olabilir fotoğrafa ek olarak. Ancak sadece fotoğrafla aşık olunmaz. Tek bir duyu ile mümkün değil bana kalırsa. Görmek, işitmek, dokunmak gerekir. Görmek ile işitmek bir nebze ancak sadece görerek imkansız gibi bişi.

0|0
    0|0
  • kendi hayalinde yarattığı karaktere bağlanır aslında insan böyle bir durumda halbu ki tanımaya başlasa ve bir ilişki içinde olsa belkide sıkılacaktır.

İnsan neden yapar bunu kendıne çok garip.

0|0
    0|0
  • aşık olma değilde sevmesi ve hoşlanması gayet normaldir ve olabilir

0|0
    0|0
  • iyy mevzuya gel ya

0|0
    0|0
  • zaten kaderinde onunla tanışman varsa ki var gibi duruyor..eğer o senin fotounu gördüyse cunku burada da yüzlerce erkek var..fotografını gorup bu sekilde kaç kişi geldi bilemem ama zaten yarının sana ne getireceğini göreceksin elbette

0|0
    0|0
  • bılmem 1920 lerde dedemde babaneme ole asık olmus,duygusal bı tıpse olabılır tek resmınımı gormus senın?

0|0
    0|0
  • Olmaz...sadece Fotoğrafla olmaz...ne anlatıyormuş ki...Saçma..iletişim olmadan olmaz...

0|0
    0|0
  • olabilir tabi, eğer resim video gerçekse.

0|0
    0|0
  • olur bence.

0|0
    0|0
  • videolarımı izlemş derken ?

0|0
    0|0
  • evet olabilir kesinlikle

0|0
    0|0
  • Öyle bir saçmalık olamaz.

0|0
    0|0
  • Aşık olacağını sanmam ama çok etkilenebilir. Tanışıp zaman geçirdikçede bağlanabilir.

0|0
    0|0
  • sadece hoşlantı.. ama tanıdıktan sonra tabi ki aşık olunabilir

0|0
    0|0
  • neden burda yazıp sordun ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben erkeklerin kadınlardan daha zor sevip bağlandıklarını düşünenlerdenım ama benımde basıma gelmişti...facebookda evlenen arkadaşımın fotosunun altına trbk yorumu görüp ordan yola çıkıp peşime düşen yüzyüze hiç görmediğim arkadaşımın arkadaşı 3ay uğraştrmıştı beni...çok nadir de olsa oluyr sanırım

0|0
    0|0
  • Aşk olmaz , sadece beğenmiştir . Muhakkak tanışmak ve tanımak gerekli ...

0|0
    0|0
  • ya öyle delikanlı görünüp 10 kişiyi ayarlayanları görüyoruz aşk bu kadar kolay olsaydı anne babalarımız birbirlerini görmeden evlendiğinde aşık olurlardı aşkı nereye getirdiniz ya görmeden aşık olamaz sadece etkilenirsin onu mükemmel insanmiş gibi düşünürsün ve hayalinde ki mükemmel insana aşık olursun resmini gördüğün adamın bayanın değil

0|0
    0|0
  • eğer senle konuşup da asık oldum dediyse olabilirdi ama etkilenmiştir şimdilik sadece.

0|0
    0|0
  • bence asik olmaya yetmez sirf fotografini görüp degerlendirmek belki sadece bir hoslantidir

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum sana ..;) ilaveten senin bunu sorman bile komik ne bu aşk bu kadar kolaymı ya

• zannetmem ya o kadar basit değil hoşlanma olabilir

0|0
    0|0
  • sen bu soruyu sorunca birden aklıma geldi benimde çok hoş bir arkadaşım vardı.ama onu genelde herkes beğenirdi neyse onun üniversitede okuyan bir arkadaşı benim bu arkadaşımın resmini görüyor günlerce o resimle yatıp kalkıyormuş ve sürekli arkadaşımın telini istiyormuş.arkadaşı benim arkadaşa sorup öyle vermiş telini neyse çocukta çok yakışıklıydı manken gibi.bunlar öyle böyle tanışıp çıkıyorlar.ayrı şehirlerde olmamalarına rağmen buluşuyorlardı.bir gün herşey iyi giderken çocuk soğuk davranmaya başlamış ve ayrılmak istemiş.arkadaşına dediğine göre x ten resmi kadar elektrik almadım,gözümde büyütmüşüm demiş.umarım senin böyle olmaz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...