Arkadaşlarr var mıböyle bişey ?????

Arkadaşlar bileti aldıktan sonra atıyorum ben muşa gideceğim biletimi kestirdim ama bilet yanmasın diye malatyaya gidebiliyormuyum var mıböyle bişey?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• otobüs kalkmadan yaklasık 10 dk önce kadar yolcu faturası kesilir. fatura kesildikten sonra hiç bir şekilde değişiklik yapamazsın. firmanın insafiyetine göre otobüs hareket saatinden yaklasık 20 dk öncesine kadar ( bileti çöpe atsan bile ) gidilen yeri değiştirme ve paranı geri alabilme hakkına sahipsin.

2|0
    0|0
    • oluyo yani

• evet oluyor. firmanın insafına bağlı paranı da verebilir sana ama eğer 3 4 saat önce iptal edersen genelde paranı verir. ama otobüs kalkmadan yarım saat öncesine kadar da şehiri değiştirebilirsin. bilet çöpe atılsa bile bu geçerlidir. eğer reddederlerse otogarda polis birimi var şikayet edeceğini söyle o zaman bak nasıl oluyor :))

• :) çok teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 7

• Firmadan firmaya değişebiliyor. Açık bilet haline dönüştürebiliyorlar veya dediğiniz gibi o bileti sonraki bir zamana başka bir yere kullanabiliyorsunuz. Ama her firma bunu yapmıyor yolcu haklarında böyle birşey var mı bilemiyorum. Metro firmasında daha önce ben yapmıştım...

0|0
    0|0
  • otobüs malatyadan geçerse olur

0|0
    0|0
  • Gidecegin yerden önceki durakta inebilirsin sanırım ama bilmiyoru monumu soruyorsun

0|0
    0|0
    • hayır blet yanmasın dye farklı bir şehre gtmek aynı frmayla

• degiştirt

0|0
    0|0
  • Otobüs eğer Malatyadan geçiyorsa tabiki olur

0|0
    0|0
  • olabilitesi var firmayla görüşmen lazım

0|0
    0|0