Zar adamı okudunuz mu? luke reinhart.. sizce nasıldı?

Beğendiniz mi? Yoksa okurken tiksindiniz mi? Saçma buldunuz mu vs vs

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• zarlarla kendi dinini yaratan adam mı sanırım okumadım

0|0
    0|0
    • Az çok biliyorsun gibi

• hatırlamıyorum 3 leme ise okumuş olma ihtimalim var gerçi çok okumam okusam hatırlardım muhtemelen kulağıma bir yerden çalınmıştır epeyce tavsiye edilmşti çıktığı sıralar

Erkekler Ne Diyor 4

• çok yavşakça entel geçinen akademisyen bozuntusu bir bayan hocam tavsiye etmişti salla gitsin ne varsa bizde var

0|0
    0|0
  • ilk çıktığında okumuştum, çok beğenmiştim ama şuan hiç birşey hatırlamıyorum. Neden acabaya, şaşırdım vallahi :S layn yoksa alzheimer mi oluyorum ben... Allah korusunya

0|0
    0|0
    • :D yok yok bişey olmaz

• ama Zar Adam'a benzer olarak Olasılıksız'ı okumadıysan onu şiddetle tavsiye ederim, büyük ihtimalle okumuşsundur zaten. Ya da tavsiye edebileceğim bir başka kitap istersen "Gone Girl" derim, al oku, türkçesi var mı bilmiyorum. Çok güzel birşey

• Olasılıksızı okumadım ama gözlerini sımsıkı kapatı okudum

• onu degilde zardanadamı dinledim ama

0|0
    0|0
  • zar adammı? ne zarı bu yav? tövbe estagfurullah tövbe... :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• okudum. farklı bir kitap. hayatındaki önemli önemsiz her kararı zar atarak veriyor. Bi çeşit din gibi. ÖRN: komşumun karısıyla yatayım mı ? cevap evet çıkmıştı. Sonra fahişenin biriyle psikolojik bir deney yapmaya kalktı ve evli çocuklu bir adam bu. Ana karakterin sıyırmasını anlatıyor sayılır

0|0
    0|0
    • Okuyorum şu an değişik bir şey ama bir türlü devam edemiyorum.. Birde ilerleyen bölümde adam zar atıp gay biriyle ilişkiye girecek

• psikologlarin potansiyel psikopat olduklarini düsünüyorum. mantikli.

0|0
    0|1
  • yeni okumaya başladım

0|0
    0|0
Yükleniyor...