Şefkat tepe izleyen varmı?

sizce nasıl br dizi peygamber sahnesini nasıl buluyorsunuz? kaldırılmaya çalışılması hakkında ne düşünüyorsunuz fikirlerinizi alayım lütfen

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben arada bakarım, Peygamber sahnesinde hakaret içeren bişey yok aksine bence saygı ve sevgi var, bu kadar dile dolanmasını anlayamıyorum, art niyetli tutumlar sergileniyor bence cemaate karşı..

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yayınlandığı kanalı bile izlemiyorum..

1|0
    1|0
  • Bu olayı bir kenera koyup seneryo, oyunculuk ve yönetmen açısından degerlendirecek olursak dizini ne kadar kalitesiz bir yapım oldugunu anlarız.

1|0
    1|0
  • konu icerik gorsel olarak izledigim en sacma dizi

1|0
    1|0
  • çok alçakça Peygamberimizi siyasete alet etmesinler Ellerine sağlık konya halkının zaten baştan beri şüphem vardı fethullah hocaya aman diyordum belki yanlış düşünüyordum diyordum gördüm ki baba ishak isyanına şeyh bedrettin özentisi oldular Tayyibi hiç sevmem ama taksimdeki isyanı cemaatin soytarıları gençler özgürülük istiyor deyince çizgiyi aştılar sadece şefkat tepe değil dieğr dizileride fitne dini yozlaştırma amaçlı

1|0
    0|0
  • izlemiyorum ama.sırf cemaat kanalı diye kapatıldı bence

2|0
    1|0
  • izlemiyorummm

izlemicemde

0|0
    1|0
  • inşallah kaldırılır

1|0
    1|0
  • Başlarda güzeldi sonradan saçmaladılar.

0|0
    0|0
  • Bi kaçkere denk gelmişliğim var izlemiyorum.Peygamber sahnesi ne ?

0|0
    0|0
  • kaldırılmalı

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sırf regtingler için Allaha peygamberimize hakaret ediyolar samanyolunun dizilerinden ne beklenir ki yazık.

0|0
    0|0
    • ama hakaret değil bu sahneyi iyice izle bence rüyada olan birşey rüyada gören var peygamberimizi yani hakaret içeren bir şey yok bence ama düşüncene saygı duyarım

• hmm hakaret içermesede karşı değilsin ama nihat hatipoğlu hakaret yokta yaptıkları içimize sinmez demiş

• güzel demiş :)

• izlemiyorum saçma sapan bir dizi

0|0
    0|0
    • ama çok izleniyor sen öyle düşünmene rağmen reytinglerde birincilikten 2incilikten inmiyor

Yükleniyor...