''Türkleri öldürebilirsiniz, ölümsüz değillerdir; ama asla yenemezsiniz'' - Napolyon

arkadaşlar sizinde yabancıların bizim hakkımızda söyleyipte çok etkilendiğiniz unutamadığınız sözler var mıvarsa hangileri paylaşırmısınız

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• türkler canlı ve yaşamaya kabiliyetli olduklarını her fırsatta ve hayrete değer bir kahramanlıkla ispat etmekten geri kalmıyorlar.

lord beaconsfield

türk, asillerin asilidir. yapma olmayan, gösterişi bulunmayan bu pek yüce asalet ona tabiatın hediyesidir.

pierre loti

türklerin yalnız sonsuz bir cesareti değil, iradeleri sersemleştiren bir sihirbaz zekası vardır. işte türk bu zekasıyla zafer kazanır, uygarlıklar yaratır ve insanlık dünyasında en şerefli hizmeti başarır. zaten avrupa'nın yarısını yüzyıllarca boyunduruk altına almak başka türlü mümkün olamazdı.

çarnayev (rus komutan)

silahlı milletin en canlı misali türklerdir. bu diyar köylüsünün orak, katibinin kalem ve hatta kadınlarının etek tutuşunda silaha sarılmış bir pençe kıvraklığı vardır. türk ata biner gibi oturur, keşfe yollanan asker gibi uyanık yürür.

moltke

türkler bir ırk ve bir millet olarak yeryüzünün en şerefli insanlarıdır.

lamartine

Türklerin islam dan önce dini yok diyenlere cevabım Tarihi okumadan yorum yapmasınlar

Gök Tanrıya inanıyorlardı yani bir nevi yine Allah inançları vardı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok etkilendim:/

0|1
    0|0
  • Turkleri yenmek istiyorsaniz once kurani ellerinden aliniz demis biri bizim tek siginagimiz kuran Allaha ibadetle yalvarisla kazanilmis bu vatan onlar bile farkinda ne buyuk birseye sahip oldugumuzun ama bizim millet farkinda degil kimi ateist olmak istiyor kimi deist olmak istiyor

2|1
    1|1
  • Dünyada iki bilinmeyen vardır. biri kutuplar, diğeri Türkler.

Albert Sorel

Ne zaman ne yapacağımızı kestiremezler burası güzel:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Madem ki Türksün göster ürksün!

Hayır o değilde bir insan ırkıyla nasıl gurur duyar.Sen mi seçtin hangi ırkta doğacağını? veya bir siyahi olarak doğsaydın bu seni alçak biri mi yapardı?

Siz portakalda vitaminken atalarınızın yaptıklarıyla şu anda övünmekten başka ne yapıyorsunuz?

Veya şu andaki halimiz atalarımıza utanç kaynağı olduğunu ne zaman fark edeceğiz.

2|0
    0|1
    • bu 2 oldu:)

• cevap biraz ince anlamamış olman normal belki bir gün düşer o zaman geri dönüş yaparsın kardeşim sen sen ol sakın genelleme yapma kimin bu vatan için ne yaptığını bilemezsin

• ne genellemesinden bahsediyorsun ikidir? kendi kendine triplere girmeye başladın asdasd

• türklerle dost ol ama düşman olma.

- gianni de michelis

çanakkale'de başarılı olamadık. nasıl başarılı olurduk ki? zira türkler yuvasına girilmiş aslanların hiddetiyle, cüret ve cesaret kahramanlığı ile savaşıyorlardı. böyle bir millet görmedim.

-sir julien corbet

1|1
    0|0
  • To smoke like a Turk

0|0
    0|0
  • Bir yerde bir grup Türk kaldiysa cogalir yeniden Devlet kurar.En cok Devlet kurmus milletiz

1|0
    0|0
  • türkler çok kıllıdır

1|0
    0|1
  • Dunyada 3 halk boyunduruk altina girmemistir.birincisi turkler,ikincisi almanlar,ucuncude ruslardir ama kimin dedigini bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • mademki türksün gösterki ürksün

km demiş bilmiyorum.

0|1
    1|0
  • bir yerde "Atatürk gibi olmak" diye bir söz vardı ama nerede hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Türkler derken, şu orta asyalı tıknaz cücelerden mi bahsediyorsun ?

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
  • bizi çürütmek için ilk maddeleri ahlaki çöküntüdür

0|0
    0|0
  • Türkler size dokunmadıkça , siz asla türklere yaklaşmayın

0|0
    0|0
Yükleniyor...