Kendine hedef belirleyen arkadaşlar hedefinizin büyüklüğünü görebilir miyim ?

Tutarlı ve kararlı olanlarınızdan bahsediyorum.

Tutup da herkes kafasına göre yazmasın.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• pek çok dil öğrenmek istiyorum farklı insanlar tanımak istiyorum her gün başka birini..

0|0
    0|0
    • daha da ötesine gidersek?

hangi amaçla tanımak istiyorsuna mesela.

• "Ey Ali, senin elinle bir kişinin hidayete ermesi, yeryüzünde bulunan ve güneşin üzerine doğduğu her şeyden, daha hayırlıdır.

" Buhari

Kızlar Ne Diyor 2

• Benimkisi surekliligi olan beni "acaba atilir miyim,issiz kalir miyim "stresine sokmayan bir is. Kendi kafemi acmak isterdim

İmkanim olursa vazgecmem. Baskasina.gore kucuk olabilir auma su anda benim.icin buyuk.bir sey.

0|0
    0|0
    • Kaliteli bir hizmet yapabileceksen neden olmasın.Farklı insanlar için farklı hizmet.

Ama diğer kafeler gibi sıradan çay kahve verirsen bence çok küçük bir hedef.

• Kendi dusuncelerim var. farkli konseptlerimde. ama ne param ne guvencem ne de destek gorecegim biri var ...

• Bir sorunu aynı problemi yaratan kafayla çözemezsiniz diyor Einstein.

Daha çok bilgi edin.Demek ki sende eksik olan şeylere nasıl ulaşabileceğinin bilgisine sahip değilsin.

İnan bana şu hayatta herşey bilgi.

Okumaya devam.

• Hedefim büyük değil. Bu sene aöfde genel not ortalamamı 2 ve üstü tutmak, daha sonra tek olan ff dersimden sınava girip geçmek, kpss de işe yarar bir puanla işe yarar bir yere tanmak.

0|0
    0|0
    • Yapmayın böyle.

Potansiyelinizin çok altında düşündüğünüzü farkedin artık.

Kitap oku biraz.

• Kitap oku biraz lafini bana soylemen ilginc. Zira haftada en az 1kitap okuyan biriyim

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu toprakları bırakıp sarı sevdalara yelken açacağım.

Müthiş hedef.

0|0
    0|0
  • bilmem görebilir misin?

0|0
    0|0
  • astsubaylık ısnavına girecegim olursa karıyer planım aaskeriye içinde olucak olmazsa kpss den güzel bir puan alıp duzenlı maass alacagım bır ıs sadece bu kadarı yeter arrtar

0|0
    0|0
  • ağaoğlunu indiricem paşaoğlu diye firma kurucam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...