Böyle şovlar hoşunuza gitmez miydi?

Arkadaşlar bir arkadaş buna benzer bir soru sormuştu zaten ama bir daha sormak istedim link Bu performansı bir sanatçı her konserinde yapsa iyi olmaz mıydı?Türklerden bahsetmiyorum dünya çapında biri beyonce zaten her zaman iyi şovlar hazırlıyor ancak bu superbowl olduğu için daha büyük ve daha coşkulu bir şov olmuş bence bir sanatçı çıksa güzel seksi bişey ve her konserinde bunu yapsa acayip ilgi çeker ha biraz yorulur o ayrı:D sizce?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• gorsel gosterı her zaman ılgı ceker

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Nasil bi' şovdan bahsettin?

Çabuk biri açiklasin teldeyim bakamiyorum <3

0|0
    0|0
    • beyonce superbowl performansı

Kızlar Ne Diyor 2

• Demet Akalında sahne şovu yaptığını sansın işte.

0|0
    0|0
  • Bizimkiler sopa yutmuş gibi dansedip, paracıklarına da kıyamazlar:)

0|0
    0|0
    • Bizimkiler dans etmiyor bile bırak sopa yutmayı :D Ama düşünsene bir kadın şarkıcı çıkıyor ve her konseri böyle oluyor bir de seksi olursaa artık her konser salonuna bilet bulunmaz şahsen ben 1000 kere de gitsem her gidişimde eğlenirim :D

• sponsorları var çoğunun.Ama bunlar dünya starları,bu yüzden de dönen paralar çok büyük.Bütün dünya izlediğinden şirketler de kesenin ağzını açıyor. Türkiye'de aynı şovu yapsan kaç şirket sponsor olabilir ki?

• Hahahah :D o yüzden yukarda türkleri demiyorum dedim ya :D gidiceksin amerikada plak şirketlerine kendini yapmak istediklerini söyliyceksin seni çıkarıcaklar böyle yapıcan harika olurddu yani bu benim için değil tabil amerikada yaşayan yabancılardan birini kasteddim ama tabi yetenekli ve güzel olmalılar bence

Yükleniyor...