Sizden farklı birisiyle aşk yaşar mısınız?

Birisiyle faceden tanıştık aynı şehirdeyiz. Konuşmaya başladık her şey güzel. Onda öyle bir şey var ki. Beni mutlu ediyor konuşmaları bakışları. Tek sorun şu ben yabancı müzik, dizi falan çok severim. O tiyatrocu ve türkçe müzikler dinliyor. Benim ilgilendiğim çoğu şeyi daha yeni duyuyor. Sizce nasıl olur bu ilişki :/ Bu arada çıkmıyoruz

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• valla onda anlaşırsınız yavaş yavaş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• biriniz gece biriniz gündüz, gün batımını ya da gün doğumunu birlikte yakalarsanız çok keyifli bir ilişkiniz olur. yoksa kısa ve mutsuz. zira senin kara dediklerine o beyaz diyecektir ve bu iş inada binecektir. sonuç tabii ki hüsran.

ama önce birbirinize şans tanıyın, ortak nı-oktayı bulmaya çalışın. yani gün batımını ve gün doğumunu birlikte seyredin...

zaten birbirinizi severseniz mutlaka birbirinizin ilgi alanlarınızla da ilgileneceksiniz...

0|0
    0|0
    • çok doğru diyorsun :) o benim sevdiğim şeylere saygı duyuyor daha yeni konustuğumuz için pek ilgilenmiyor ama olsun :)

• tiyatrocu biriyle çıkmanı tavsiye etmem, sahnede kız öpmeler, sarılmalar filan senin kıskançlık damarının çatlatır

0|0
    0|0
  • Eğitim farkı var gibi uzun vadede iş yapmaz bu ilişki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• farklılıklar güzeldir ancak iki kişi bu farklılıkları kaldırabiliyorsa..yani karşıdakini değiştirmeye çabalamadıkça..en basit örneği giyim..sen belli bir tarzla görür beğenirsin sevgilin olduktan sonra değiştirmesini istersin..bu da farklı görüştür ama herkes taşıyamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...