Ben neyim simdi ozguven sifir

Merhaba arkadaslar . Ben 19 yasinda universite hazirlikta okuyan bir ogrenciyim. Erkek lisesinde okuduğum icin bu yila kadar hic deneyimim olmadi. Okul disinda da yoktu tanidigim kiz.şu anrehberim full sap :) neyse konuya geçelim. Tum arkadaslarim yeni tanistigim herkes bana yakisikli diyip duruyolar durduk yere saclar yakiyo ooo yakisikli geldi diye. Dikkat ediyorum sadece bana yapanlar var bunu. Birçok kez modellik yapsana lafini duydum Fakat nedense ben kendimi hic yakisikli bulmuyorum . Sizce bunun nedeni suana kadar hicbir kizla flortlesmemis olmam bu sozleri bir kizdan duymamis olmam ve ozguven eksikligine bagli paikolojik bir problemmi nedir bu ne resim cektirmek istemiyorum bile yillardir cekildigim resim sayisi 5 6 dir cok gezmeme ragmen :(

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Fazla kız olmamış etrafında. Gençsin daha taktığın şeye bak

0|0
    0|0
    • Etrafimda hic kiz yok. Ama beb diyorumki millet neden modellik yapmiypsun diyosa ve ben buna ragmen begenemiyorsam bu psikolojik bir rahatsizlikmidir diyorum

• Sen yokmusun sen .d

• tişikkirler

Kızlar Ne Diyor 3

• Cünkü sana kendini özel hissettiricek seninde deger verecegin biri karsina çkmadida ondann yani bu sadece senin basina gelmiyor

0|0
    0|0
    • Galiba oyle ve o kisiyi buldum ama konusamiyorum nerde o yurek bende

• mektup ? sacmalama. deneme bile bence

• Bana da pek mantikli gelmiyo almassa mal gibi kalirim

• Sorma yaa -,- Bana da guzel dıyıp duruyorlar bana kendımı sorsalar 'orta guzellıkte elı yuzu duzgun ama cok cok guzel dgıl'' dıye tanımlarım.Ama hareketlerım havalıymıs.Dogal davranıslarım boyle kasmıyorum.Yenı goren bırı 'havaya bak sacları attırıyo ozguvene bak sankı kucuk dagları o yarattı'' dıyolarmıs.Resmen kendımı begenmıs ukala gıbı gorunuyormusum.Halbukı benı bılen bılır guzellıgımle ovunmem hatta bende de ozguven sıfır :( Ben napıcam.Mıllet benı nasıl goruyomus yaa sonradan kulagıma gelıyo bunlar.O kız sana bakmaz dıyolarmıs .Halbukı yok oyle seyler yaaa :/

0|0
    0|0
    • Aynisini bana da diyolar artist diyolrmis kizlar aralarinda konusurken benden hoslananlar cok geliyo kilagima yaklasamiyolarmis ama bakiyom aynaya aynen diyorum eli yuzu duzgun de turkiye de cok vardir diyorum ama biriyle tanisiyorum ilk lafi oooo sen cok kiz goturuyondur veya senin tip bende olcak ortaligin ... :( napcaz ne yapmak lasim

• Sanırım kendımıze guvenmeye ıhtıyacımız var.Ben bı yandan dedıklerıne kulak asıyorum.Mesela dıyorlar karaktarıstık bı yuzun var .nasıl yanı? Wampsın.nasıl yanı? Dedıklerını gozumde canlandıramıyorum aynaya bakıyorum normal bı ınsanım ıste dıyorum.Kendı kendımı ezıyorum bole coook cook guzeller var dıyorum .Senı bılmemde benım kendımı ezmeye bı son vermem lazım.Mıllet ıltıfat etse bıle abartıyo dıyorum ıcımden

• Buhara guldurdun :) haklisin aynen ayni dusunceleri yasiyorum dun uzun suredur gormedigim bir arkadasimi gördüm gorur gormez heyt be kac manita varşu andedi dedim yok dedi dalga mi geciyosun hayir dedim sordu sevdigonde mi yok dedim gidersem kabul etmeZ dedi seni reddedecek kiz erkek olmustur. Icimden dedim dalga geciyo abartuyo galiba :(

• görmeden birşey diyemicem

0|0
    0|0
    • Anlattiklarimdan yorum yapmayi dene

Erkekler Ne Diyor 1

• Lisede anladım ki bu islerde tipden daha cok özgüven ve kişilik ön planda. Tip 3. planda. 1. plana koyanlar ise ya kendini begenmş kızlar ya da gerçekten çok güzel olanlar. Suan bizim okulda kendisi güzel olupta sevgilisi tipsiz olan okadar çok kız var ki anlatamam. Yani özgüvene bakıyo hersey...

0|0
    0|0
    • Ya bro sorun o degil neden herkes tanidigim tanimsdigim yakisiklisin diyoda ben kendimi bir turlh yakisikli bulamiyorum

• aynen. bende lafın gelisi söyledm zaten, abaza felan sanma :D

Dedigim gibi dünyanın sonu degil hoslandıgın biri varsa git söyle. ben yarın acılcam kıza.

Gerci hos, sana böyle söylüyorum da yarın ben kızı görünce vazgecermiyim gecmezmiyim orası mechul. Hadi ben kaçar. Bay

Dur cıkmadan önce klişe bişey söyliyim :)

" Seviyosan git konuş bence " :)

• Yok ya oyle sanmadim onla alakasi yok da abi bilmiyorum deneyimi yok tanimiyorum kizi tanimsdan soylesem kabul etmez ben kiz olsam sevsem bile kabul etmezdim bbi de lafin gercegi

Seviyosan git konus kanka .d.d.dd hadi hayırlı geceler Teşekkürler yorumlarin icin

Yükleniyor...