Erkeklerde itici bulduğunuz davranışlar neler?

Bu sorunun tam tersi sorulmuş, ben de böyle sorayım dedim.

Neleri itici buluyosunuz erkeklerde, kızlar?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• hiç anası bacısı yokmuş gibi bir kız görünce yiyecekmiş gibi bakanlar,sakız çiğneyenler,kız arkadaşının yanında küfür edenler,yolda tükürenler, altın kolye takanlar,tırnak uzatanlar,ve (buda benim takıntım pembe renk giyenler) :)

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 7

• Yılışık ve tam tersi karizma manyağı fazla cool takılan erkekleri de sevmiyorum.

Göğüsüz adamlardan da nefret ediyorum.

hele şu sıralar gözlükleri ile foto çekip kendini çok yakışıklı olmuş sanan sapsallardan nefret ediyorum.

kadınları hep kafasında etiketliyen adamlardanda..

apaçileri saymasakda olur onlar tümden out.:)

say say bitmez :))

0|0
    0|0
  • Göz altlarına aydınlatıcı kullanan, yüzüne şeffaf pudra geçen, dudaklarına hafif renkli parıltılı bir şeyler süren, kaşlarını belirgin bir şekilde alan, göz kremim yine bitti kaosu yaşayan erkekleri fazlasıyla itici buluyorum.

* homofobik değilim. (zaten onlar bunu açık açık yapıyolar,lafım onlara değil)

1|0
    0|0
    • doğal olcak dimi erkek?

• doğal derken, bakım ürünleri bittabiki kullansın parfüm gibi. aftershave gibi :D

ama abartı çok bariz tırmalıyor beni

• kesinlikle dürüst olmaması en önemlisi..tabiki dış görünüş olarak da kro diye tabir ettiğimiz tiplerin özelliklerinden (beyaz çorap, altın saat, vs...) en az birinin bulunması bile çok çok itici bir durum

0|0
    0|0
  • laubalı hareketleri herzaman itici bulmusumdur.

herkez yerini ölçüsünü bilmeli

1|0
    0|0
  • Jöle sürenler gerçekten itici..

0|0
    0|0
  • geçen biri yere burnunu sümkürdü alahım nasıl bunlarla aynı dünyada yaşıyoruz dedim

0|0
    0|0
  • Kaba ve konuşmayı becerememesi bir erkegi göğün tepesinden yerin dibine bir anda indirebilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...