Boğaziçi işletme yazmalımıyım

Arkadaşlar sizce bu bolumu yazmalimiyim mezun olduktan sonra is olanaklari maaslar ceoluk durumu gibi seyler nasildir imkanlari iyimidir sadece bogazici icin diyorum 481 puan istiyor tm1 den psikoloji ve hukuk Bana gore değil ayrica birde amcamin telsiz sirketi var baya buyuk ve bana birakma durumuda var olmasada ilerde bir sirketin basina gecermiyim sizce ya da kendi sirketimi kurabilirmiyim pazarlama sirketi olarak ne dusunuyorsunuz ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar puanı alyosan yaz geç bence

1|0
    0|0
    • Ya isletme konusunda nette çok olumsuz yorum aldim ac kalirsin falan gibi bogazici icinde biri oku diyor biri okuma diyor arada kaldim yani korktum bir an

• hiç sanmıyorum boğaziçinden mezun olunca aç kalacagını kendinde demişsin amcamın şirketi var die orda tecrübe elde ettin mi sen heryere kapağı atarsın

Erkekler Ne Diyor 2

• yani istediğin bir bölüme gitmek en iyisi

0|0
    0|0
  • istiyorsan yaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Boğaziçi İşletme'ye yetecek puanı aldıysan zaten bir dakika bile düşünme. tek geç sadece onu yaz yeter. daha ne istiyorsun ki. Yazmalısın bence...

1|0
    0|0
    • Ya isletme konusunda nette çok olumsuz yorum aldim ac kalirsin falan gibi bogazici icinde biri oku diyor biri okuma diyor arada kaldim yani korktum bir an

Yükleniyor...