Anlam veremiyorum bu işe bir el atın

ismet özel okurken hissetiğim isyanı, sezai karakoç okurken niye hissedemiyorum

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• İsmet Özel' in değişken yapısı ile maddeyi değişken ele alışı isyan kıvılcımlarının nedeni olabilir. Sezai Karakoç' un gerçek anlamda yoğunlaştığı ''metafizik ürperti'' dingin ama derin bir anlam sorgulaması yapar. Şöyle de diyebiliriz, acının epidemiyolojisi kenidini Sezai Karakoç' ta belli ederken, semptomatolojisi İsmet Özel' de kendini belli eder. Acı, Sezai Karakoç' ta yoğun hissedilir, ama İsmet Özel' de yoğun aksedilir. ''Sızıyı gideren su'' der ve hissettirir Özel, ''suyun sızladığını kimseler bilmez'' diyerek de isyan ettirir.

0|1
    0|0
    • gözlerim yaşardı şuan.ağlamak istiyorum. senin bu site de ne işin var gel çay ocaklarına gidip büyük insanlık ideali hakkında konuşalım

• Sitenin bana yüklediği anlamdan öte benim siteye yüklediğim anlam önemli olduğu için sorun değil. Büyük insanlık idealim ise büyük bir çöküş, bunu temenni ediyorum. Buna seve seve çay içerim, votka da çekerim. (:

• çay ve votkayı severek içebilen adamdan korkacaksın derdi babam. sen çaydan aldığın acıyı votkayla dindiriyosun galiba. işin kötüsü acı hep var.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• zorlama hissetmek için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...