Oyunuzu kime vericeksiniz?

Ben çok kararsızım hiçkimseye vermek istemiyorum cezası varmı? Çünkü bence chp de akp de hepsi aynı hiçbi partiyi destekleyemiyorum kararsızım hangisi daha iyi sizce kime vermemi tavsiye edersiniz?

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• Oyunu vermezsen iktidardakine gider yapma etme... Ben chp'ye vereceğim. Akpye oy verenin de aklına tüküreyim ben açık açık söylüyorum.

0|1
    0|4
    • Verirsem zaten chpye vericem çünkü ailem chpye veriyo

• Ailenle ne alakası var kardeşim? Sen kendi iradenle hareket edebiliyorsun 18 yaşını doldurdun diye sana oy kullanma hakkı tanıyorlar.

• Evet ama mesela şakasına Akpye vericem diyorum sakınn diyolar. Çünkü akpnin yaptığı güzelliklerde var ülkeyi sömürdüğüde bir gerçek. oyüzden akpye verirsem vicdanım rahat etmez.. (herkesin görüşü farklıdır buda benim görüşüm)

Erkekler Ne Diyor 16

• bende ilk oyumu CHP ye varacegim akp (ayakkabı kutusu partisi) nin ülkemize getirdigi en büyük yenilik ölüler de akp ye oy veriyor süper bişey . 1 paket makarnaya oyunu satan g*tkıllarınıda anlamıyorum.

1|0
    0|1
  • ne yap biliyoımusun gir içeri oyunu kullan ama hepsine bas hem gecersiz oy hemde ceza falan ugrasmazsın bazen öyle yaparım ben

0|0
    0|0
  • Yapılan genel değil yerel seçim. Şu parti iyidir yanlış olur. Belediye baskan adaylarinizi inceleyin, vizyonlarina, misyonlarina, hedeflerine bakin. Sizin icin belediyecilik anlaminda hangi yararli geliyorsa oyunuzu ona verin.

0|0
    0|0
  • akp gibi partiye oy verenin ağzına tüküreceğinize küfür ettiğiniz ve onlarla aynı safta olduğunuz paralel yapıya tükürün..

0|0
    2|0
    • paralel yapı diye birşey yokk sayın tayipgill

• paralel yapı olmasaydı bu kaseler ve tapeler nasıl gün yüzüne çıkardı?yazık size kandırılmaya devam edin siz..

• toplumun yapısı değişmediği sürece akp gitmiş chp gelmiş ya da diğerleri bir şey değişmez.mutlaka bir partiye ver vermemezlik yapma.

0|0
    0|0
  • bence mhp ye ver yıllardır mhp nin adını gerici olarak karaladılar fakat yarışta geride kalan at kendini önde zannedermiş eğer bana inanmıyorsan aç you tubeden bak akp ninde chp ninde dış güölere çalıştığını

0|0
    0|0
  • CHP YE.SENDE CHP YE VER:)

0|1
    0|1
  • oy vermediğin sürece senin oyun akp oyu gibi değerlendirilecek ve belki hiç ortak özelliğin olmamasına rağmen yobazlara destek vermiş olacaksın

0|0
    1|0
  • ben kullanmayacam memlekette değilim

0|0
    0|0
  • 25 tane parti var hiç mi uygun bir parti bulamıyorsun. Türksen MHP'ye ver. Kürtsen HDP'ye. Zenginsen AKP^ye ver. Ermniysen de CHP'ye ver.

0|0
    0|0
  • oy vermezsem, iktidara gider diyorlar ya, giderse gitsin aq. diğerleri de farklı değil... zaten milliyetçileri desteklemem. ha chp ha akp.

0|0
    0|0
    • peki yandaş bey

• şimdi de yandaş mı olduk... ya herkes tayyip karşıtı, ben de karşıtıyım esasen fakat karşısına alternatif olarak kılıçtaroğlu'nu koymuyorum. politik olarak bir farklılıkları yok. evvelki genel seçimlerde türkiye komünist partisine vermiştim. komünist olduğumdan değil, sadece söylemleri farklı olduğundan. şimdi sen söyle, üsünmeyip memlekete dönecem, ne için? bilgençciğim... yandaşım ya sana da yanaşayım mı? slowly...

• Ben sana veriyorum oyumu

0|0
    0|0
  • o gün gelsin buluruz birini verecek

verdikten sonrada unuturuz kime verdiğimizi

0|0
    0|0
  • Siyasi görüşü olmayan biri iktidardaki partiyi desteklemiş sayılıyor oy hakkını kullan araştır hangisi devlet için yararlıysa ona at oyunu.

0|0
    1|0
  • kimseye verme

0|0
    1|1
  • zaten bu ulkede chp ye verenlerin hepsi ailesi chp ye veriyor diye veriyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...