Aşk bir kadının yaşamının tüm öyküsü, erkeğin ise yanlızca bir serüveni midir?

Aşk bir kadının yaşamının tüm öyküsü, erkeğin ise yanlızca bir serüvenidir diye bir söz vardır. Sizce bu söz ne kadar doğrudur? İçten cevap verirseniz sevinirim.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• tabiki hayır

aşk iki taraf içinde eşit haklara sahip

tehlikeli ama aynı zamanda eğlenceli bir oyundur

oyun oynamak güzeldir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aşk gerçek asksa iki tarafında tüm hayatı olabilir.

kadınlarda şöyle bir durum yok dğil ama her beğendiği adamla sonsuza kadar yaşacağım takıntısı bu takıntı oluncada duyguları onu gerçeklerden alıkoyuyor vazgeçmesi zor oluyor değmez adamalara bağlanıyor.

Erkejkler sorunlar fazlasınca bi yerde durup mantıklarını devreye sokabilir. olmuyorsa daha çabuk çekip gidiyor.

1|0
    0|0
  • kadından kadına ve erkekten erkeğe değişir

1|0
    0|0
  • Yok canım senin dediğin o kadınlar M.Ö de kaldı :)))))

0|0
    1|0
    • bu konuyu hocamla tartıştım zaten aşk dediğin çift taraflı olmalı erkeğin serüveni ise kadınında serüvenidir kadının yasminin öyküsü ise erkek içinde öyle olması gerekir benim düşüncem bu sizin düşüncelerinizi de merak etmiştim teşekkür ederim.

• Karsındakı senı nasıl görüyorsa ,onuda öyle görmeli.

herşey karsılıklıdır

Erkekler Ne Diyor 2

• Kadınlar olaya daha ruhsal, erkekler fiziksel olarak yaklaşıyor gibiler, varoluşun iki yarısını tamamlıyorlar. Bir erkek bir olayı betimlerken dikkat edersen resmini çizer anlattıklarıyla, kadın ise duygusal boyutunu anlatır, müzik gibi. Aşkı serüven olarak yaşayan kadın, bir yaşam öyküsü yapan erkek sayısı tahminimce azdır, genel olarak söz doğru gibi geliyor bana. Bir de biliriz ki tüm genellemeler yanlıştır :D

Aşk aslında bir serüven gibi her iki taraf içinde. Aşk yüksek hızla kalkarken hissettiğin g kuvveti gibi birşey. Devam edince o ivme, o aşk yerini yükse hızla geçen hayatın yarattığı blur efektine bırakıyor. En güzeli onunla heyecanlı bir serüveni bir ömür yaşamak.

ve eğer gerçekten öyleyse ben bir cana kıydım :'( pişmanım hakimim

1|0
    0|0
  • aşka inanmam, derin sevgi daha önemli benim için, geçmişime dönüp baktığımda hayatımın tümünü kaplayan bir kadın görüyorum. hiç de serüvene benzemiyor :)

0|0
    0|0
    • bi seruven deyilse nasıl hayatının tumunu kapladı?

• bir parçan olmayı başardıysa zaten buna aşk denir bana göre aşka inanmıyodun sen

• yoo hala inanmiyorum aska :) gecici korlukler ve mantiksizliklar bana gore değil

Yükleniyor...