Toplumumuzda hoşunuza gitmeyen neler var?

Örneğin etrafa çöp atılması, hayvanlara yeteri kadar değer verilmemesi, ağalık, aşiretlik, kan davaları, berdel denilen pislik... Yazdıkça sinirleniyorum... Peki ya sizi sinirlendiren ya da üzen ya hoşunuza gitmeyen neler var?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Doğu'da olanlar, yere tükürülmesi-çöp atılması, hayvanlara eziyet edilmesi ve bağıra bağıra sokaklarda kürtçe konuşulması hiç hoşuma gitmiyor.

0|2
    0|0
  • Belediye cop toplarken hala ortalikta cop toplayan cocuklarin olmasi ve para icin insanlari sikistirmalari.sirf bu yuzden evden cikamayacak kadar korkuyoruz kimi zaman.gecenlerde basima geldi de.

0|0
    0|1
  • Bazı insanların umursamazlıkları sayet öyle ki yolda can cekisen birini görseler bırak yardım etmeyi ambulansı bile aramazlar anca öküz gibi bakarlar buna 2 yıl önce kendim sahit oldum!

0|1
    0|0
  • "Çocuklar bilmez, onlar karışmaz. Susmalıdırlar. " şeklindeki çocukların terbiye edildiğinin sanıldığı ama aslında onları sindirmeye yönelik olan bu anlayışı gözlemliyorum ve sevmiyorum.

0|1
    0|0
  • Tecavüz,kadınlara sarkıntılık,ataerkil toplum yapısı ve bir sürü yobaz beyinler.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• dogaya saygılı olmayısı kimsenin dikili bir agacı olmadıgı halde bencilce ciceklerini koparıp birbirlerine vermesi

0|1
    0|0
  • Türk olduğumu söylediğimde faşist denmesi!

1|1
    0|0
  • Hala toplum içinde öksürecek davarlarımızın olması.. ağzının ortasına vurasım geliyo :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...