Kulaklıkla müzik dinlesem sorun olur mu acaba?

neredeyse 1 haftadır sol kulağım tıkalıydı. Dün yıkattım açıldı allaha şükür inanılmaz bir basıncla birlikte baş ağrısıyla gezmiştim 1 hafta boyunca. Simdi düzeldi kulagım ama yinede aklıma takıldı kulaklıkla müzik dinlesem sıkıntı olur mu?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kulağına tıkaç türü şeyler takmasan iyi olur duşta filan.Bu tür şeyler kirlerin içeri girmesine neden oluyor.Müzik kulaklığı sorun olmaz.Bir de kulağını pamuklu çubukla temizlemeye çalışma önlem olarak.O da zararlı oluyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• olmaz beyaaaaaa

0|0
    0|0
  • kulaklıkla çok fazla müzik dinlemennin zararlı olduğunu okumuştum bi yerde ama kulak tıkanıklığı ile ilgili durumunu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Bu kadar acele etme bunun için.

0|0
    0|0
  • yüksek sesle dinleme yettiğin kadar ve fazla kulağında kalmasın bu normal insanlar içinde böyle olması lazım

0|0
    0|0
  • bir kaç gün daha rahat bırak kulaklarını.

0|0
    0|0
  • bir sorun olacağını düşünmüyorum temizleten arkadaşlarımdan yola çıkarak

0|0
    0|0
  • ileride sıkıntı olacaktır kulak çınlaması gibi ve malesef onun daha bir yolu bulunmamıştır mümkün olduğunca kulaklık kullanma

0|0
    0|0
  • Sıkıntı olmaz dinle su kaçırma yeter.

0|0
    0|0
  • kulaklıkla çok fazla müzik dinlemek zararlıdır.

0|0
    0|0
  • Dinleme

0|0
    0|0
  • sen biraz daha bekle bence. bu kulak yani önemli.

0|0
    0|0
  • uyurken dinlemeyin dinleeyecekseniz de rahat bir kulaklıkla normal duyacagınız seste dinleyin.

0|0
    0|0
  • titiz ol kullanırken ama bilgn olsun kulaktaki bakterileri 600 kat arttırıyor

0|0
    0|0
    • yeni temizlendiği icin henüz mikroparı önleyici salgı maddesinden üretememistir diye düsündüm teşekkürler.

• rica ederm

• Kısık sesle dinlersen bir sorun olucağını zannetmiyorum.Ama çok titiz olmalısın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• link bu tarz bir kulaklıkla dinlersen ve yüksek sesle dinlemezsen bir şey olmaz.yine de kulaklıkla dinlememeye çalış.

0|0
    0|0
  • Benimde aynısı başıma geldi canım kulağımı yıkadılar baş ağrısı ve su sesini duyuyormuşum gibi devam etti birkaç gün daha sonra müzigi dışarı vererek rahatça müzik dinledim ama kulaklık takmak için biraz bekle derim şuan çok rahat müzik dinliyorum sorun olmuyor.

0|0
    0|0
    • benim yıkandındığı an açıldı simdi hiçbir sorun yok

• Benimde yıkandıgı an açılmıştı ama yıkama sonrası hala su sesini duyuyormuşum gibi hissettim psikolojikmen

• kısık sesle dinlesen birşey olmazdır

0|0
    0|0
  • Mumkun oldugunca dınleme gerçekten zararlı..

0|0
    0|0
  • müziğin sesini fazla açmamanı tavsiye ederim geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • kulaklıkta çok müzik dinlememelisin beyin hücrelerini öldürüyor ve unutkanlığa neden oluyor. eğer çok seviyorsan günde 1 2 saat dinle ve yüksek seste dinleme

0|0
    0|0
  • Volumü çok yüksek tutmamak kaydıyla bir sorun olacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • birşey olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...