Bu Gece Yeni Albümümü Yayınladım, Dinlemek İsteyen Var Mıdır Ki ?

Kendi çapımızda rap yapıyoruz ve son albümümüz olan UMUTSİZLİK adlı albümümüzü bu gece yayınladık. Dinlemek isteyen kaç kişi vardır acep ? Ayrıca da, böyle kısıtlı ekipmanlarla müzik yapmaya çalışan insanlara ne kadar değer verirsiniz ? Onları dinler misiniz ?

Güncellemeler:
Dünya üstünde zulüm gören tüm çocuklara ve hakları aranmayan mazlumlara ithaf ettiğimiz albümün indirme linkii ; link

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Helal olsun dedim sadece hem çabaya hem de amaca...

Dilerim beklediğinden daha iyi olur hasadı, dilerim ulaştığı topraklarda cesaret çiçekleri açılır yüreklerde... Dilerim zulme son çocuklara umut olur...

Emeğinize sağlık...

1|1
    0|0
    • İnşallah- u Teala :)) Biz bu albümü hazırlarken kan, vahşet, gözyaşı durmak bilmedi. Müslüman olduğum için sadece ümmetten olan çocukları almak içime sinmedi. Çünkü dünyanın başka yerlerinde bigünah çocuklar, kadınlar öldürülüyor. Dini ne olursa olsun onlar çocuk. Bu ayrıştırmayı yapmayı reddettim ve hepsine ithaf ettim. Sırf bu yüzden gurur duyuyorum kendimle.

• Rica ederim, seninkinin yanında bizimki ne ki ? gerektiğinde mesaj atabilirsin mesajım açık. Allah yardımcınız olsun

• Amin, ecmain inşallah. Tekrar teşekkür ederim..

Kızlar Ne Diyor 5

• rapi severim çünkü sözleri anlam doludur pop music gibi 2 satır kelimeyi 10 saat söylemezsin indiriyorum bakalım hayırlı olsun şimdiden

0|1
    0|0
  • emeğe her zaman saygı..

0|1
    0|0
  • Rap sevmem ben.. Saol yinede indiripte dinlemiycem ama sanat hayatında başarılar hacı baba..

0|1
    0|0
  • İndiriyor bakalım

Bence herkese bir şans vermek lazım. ^^

0|1
    0|0
  • emegıne sonsuz saygı... diline yuregıne saglık...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Herkesin bir ideali olmalı bana uyar uymaz ama ideal edinmiş herkesi severim..

Bu arada kardeşim Umutsizlik mi Umutsuzluk mu.. Yayınlamadan bir yanlışlık varsa düzeltmeni tavsiye ederim

0|1
    0|0
    • Hayır hayır, Umutsizlik :) Yani umut edin, umut etmekten vazgeçmeyin gibisine :)

• Tamamdır şimdi anladım başkan.. Hadi bakalım Allah emeklerini boşa vermesin..

• Eyvallah kardeşim..

• Rap diyince aklıma gelip hep. "Yov yov ben Ümit Davala" :D

0|1
    0|0
  • dünya çapında producer elemanlar var tanıdığım.şimdi albümü indiriyorum.sound yeterince iyiyse onlara öneririm sizi.sonra daha kaliteli mastering yapılır.altyapıları gönderirsiniz bana remade ya da remix yaparız...

0|1
    0|0
  • Arabesk rap yapmıyorsun demi ?

0|1
    0|0
  • sadece umut olsaydı dinlerdim

0|1
    0|0
  • dinlerim

0|1
    0|0
Yükleniyor...