Rüya görmeyi seviyormusunuz ?

Rüya görmeyi seviyormusunuz ? En son gördügünüz rüya neydi ?

0|0
29|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• güzel rüya görmeyi herkes sever

evet rüya görmeyi seviyorum

0|1
    0|0
  • Sevmem ya da sevmemen bişi ifade etmiyor.Görmüyorum ama bir rüya görürsem o rüyada cıkıyor.

0|1
    0|0
  • Seviyorum .. hatirlamiyorum :)

0|1
    0|0
  • Çok seviyorum rüya görmeyi hele işime yarar bir rüyaysa bayılıyorum. Dün altın kolyemi kaybetmiştim gece rüyamda yerini gördüm ve sabah uyandığımda buldum :DD

0|0
    0|0
  • En aon dun gece bir balkona ciktigimda manavgat selalesini gordum

Bazen sevmem ruya gormeyi cunku uyurken yoruluyorum

Uyandigimda sanki dinlenmeye basliyo gibi beynim sakinlesiyo

0|0
    0|0
  • Bayılıyorum öyle böyle değil. Bilinç altım tuhaf şeyleri yakalayıp birleştiriyor ve bana sunuyor ya, film gibi rüyalara merhaba diyorum :)

0|0
    0|0
  • Genel karakteristik hızlı göz hareketlerin bütünüdür rüya.Rüyalara “duyusuz algı”nın bir türü veya nesnesiz algı olarak da bakılabilir. Rüyaların biyolojik içeriği, işleyişi ve maksatları tümüyle anlaşılmış değildir. Bu bakımdan rüya görmek ya da rüya yorumlamak başlıca saçmadır.

0|0
    0|0
  • Rüyasına göre değişiyor.

1|0
    0|0
  • Herkes hergün rüya görür aslinda. Ama hepsini hatta bazen hic birini hatirlayamazsin. En son hatirladigim rüyam bir kizla evleniyordum! Hemde kilise de! Ne sapik bir rüyaydi, Allah korusun!

0|0
    0|0
  • rüyam güzelde olsa kötü de olsa seviyorum bir tek huzuru rüyamda buluyorum şunu farkettim rüya görünce güne daha enerjik ve mutlu başlıyorum kısacası seviyorum rüya görmeyi :)

0|0
    0|0
  • Nefret ederim rüya görmekten, son rüyamı hatırlamıyorum. Zaten rüyalarımı hatırlayamadığım için nefret ediyorum. :D

0|0
    0|0
  • Sevmezmiyim daha yeni uyandı mbende rüyamda deri eldivenli biscolara erkekleri vardı deri pantolon giymişler üstleri cıplak bagladılar beni dedim abi kıymayın bana..

0|0
    0|0
  • Hala oluyordum:D

0|0
    0|0
  • çok severim

0|0
    0|0
  • Sacma sapan rüyalar gorup korkarm uyandgmda da hatirlamam neyden korktuğumj da anlatamam sizofren gibi hissediyorum yani

0|0
    0|0
  • Hatırlatma, unutmak istiyorum!

0|0
    0|0
  • Hayır yaa bazen saçma sapan insanları görüyorum çok gereksiz bence uykuda bile rahat yok be:(

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum. Pek rüya görmem

0|0
    0|0
  • Ben sevmem sacma sapan rüyalar görüyorum genellikle :D

0|0
    0|0
  • Severim ya.. bazen uyanmadan diyorum ayy uyaninca bunu senaryo olarak yazmam lazim diye :)

0|0
    0|0
  • ewet seviyorum ama çabuk unutuyorum

0|0
    0|0
  • seviyorum, uyandığmıda pek hatırlamasamda. Erkek arkadaşımı görmüştüm en son.

0|0
    0|0
  • Kabus olmadığı sürece seviyorum rüya görmeyi

0|0
    0|0
  • Evet en son gördügüm rüyayı devam ettirebilmek için tekrar uyumayı denedm ama olmadı :(

0|0
    0|0
  • Güzel olmaz mi cok severim küçükken sürekli görürdüm uçtuğumu,uçurumdan düstügümü ve genellikle zombileri görürdüm korkunçta olsa güzeldi ya. Ama yaşım büyüdükçe sayilari azaldi ve olağanüstü rüyalar görmüyorum artık.En son mesafeler yüzünden uzun zamandır göremedigim sevgilime kavuşmuştum. Gelde sevme

0|0
    0|0
  • en son rüyamda evlenmiştim kabus resmen ya

0|0
    0|0
  • güzel rüyalar gördüğüm için sevmiyorum.

en son gördüğüm rüya sokakta bir sürü köpekler yatıyordu seke seke onlara rahatsız etmeyecek basmayacak sekilde yürüyodum :/

0|0
    0|0
  • hoşlandığım çocuğun küçüklüğünü trende giderken gördüm.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Seviyorum ama tatlı rüyalar oluyor ya onları.

0|1
    0|0
  • Uyandıktan sonra devam ettirmeye çalışmayı seviyorum.

0|1
    0|0
  • Seviyorum ama gördüğüm rüyaları bildiğin yaşıyorum. Uyandığımda gerçek zannedip saçmalıyorum resmen :D

0|0
    0|0
  • severim

hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • her gun görurum ama gun ortasına kadar unuturum eger bir yere not almamıssam

0|1
    0|0
  • İnanmazsınız belki ama, rüyadan uyanırım hoşuma gittiyse yatar uyumaya devam ederim. Kimi zaman kaldığım yerden devam ettiğim oluyor :( Şans işte, film çekimi gibi. Çoğu zaman uçarım.

0|0
    0|0
  • rüya göremiyorum nedense. hep gece 3 ten sonra yatıyorum ondan göremiyorsundur diyorlar. ne zamandır rüya göremedim. Yalnız bir kere iğne vurulduğumda bayılmıştım 30 saniye içinde onlarca rüya gördüm hayatım film gözümün önünden geçti çok güzeldi :))

0|0
    0|0
  • sevsekte sevmesekte bir şekilde görüyoruz rüyaları zaten

ama inanmıyorum o ayrı .kafa yormam yani..

0|0
    0|0
  • hiç görmüyorum ya da hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Evet. orada istediğim şeyler oluyor genelde. Az da olsa bir mutluluk geliyor

0|0
    0|0
  • evet çok iyi bir iş :D

0|0
    0|0
  • Bitmesini sevmiyorum. Ama rüya konusunda nötrüm.

0|0
    0|0
  • he ya amylee yi görünce rüyamda çok mutlu oluyom, hatta sevinçten ağlayarak uyanıyom bazen :D

0|0
    0|0
  • en son nezaman uyudun die soraydın keşke bide :)

0|0
    0|0
  • Bi rüya görebilsem sevecemde göremiyorum bir türlü

0|0
    0|0
Yükleniyor...