İnsan için çekilen belgesel filmleri soruyorum.Tavsiyelerinizi yazar mısınız?

Benim izlediklerim bunlar başka tavsiyeler varsa esirgemeyin lütfen.

-Human planet (Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim bakış açınız değişecek.)

Cnn Türk İnsanoğlu( Tarihi merak edenlere emsalsiz bir eser..Geçmişten bu güne gelen kıymetli bilgiler ve harikulade kıyaslamalar.)

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• "Home" mükemmel

tüm insanlar izlemeli

Dünyaya neler yapıyoruz?

bilerek veya bilmeden...

link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir tane film belgesel tadında çok süper bir şey vardıda aklıam gelmiyor çok hoştu insanın nasıl inanmak istedigi şeye inandıgını ve onu kabul ettigi gerçeklikten kopuk olsada mantık dışı olsada öyle istediigi içni öyle yaptıgı algıladı bir belgeseldi. Kadının mesela oglu kayıp olmuş 6-7 yaşlarıdna. Büyük ihtimal çocuk öldü falan diyor belgeseldeki ekibin adamından biri analtıyor işte olayı sonra bu aileye 15 yıl falan sorna gidiyorla çocugunuz fransada bulundu diyorlar amerikadaki aile hiç düşünmüyor nasıl fransaya gitmiş falan diye direk atlayıp uçaga fransaya gidiyorlar kaybolan çocuk mavi gözlü sarışın ince nazik tam ingilzi kılıklı bir şey işte fransada bunlara kara kuru 30-40 yaşlarında gibi esmer birini vermiyorlarmı anam.. kadın hiiiç umursamıyor ogluum diye sarılıyor oglum diye inanıyor falan.. Dram yaaa bildigin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Cnn'in İnsanoğlu belgeselinin tamamına yakınını izledim, çok yararlı ben de öneririm

0|1
    0|0
  • bbs olmasında hangi belgeseli izliyorsan izle ben tam bişey söyliyemem fakat planet cinema da bir boks filmi vardı ve bunun bir sahnesinde muhammet alide oynuyordu gerçek bir adamın hayatı

0|0
    0|0
  • Tüfek mikrop ve çelik

Mankind

0|0
    0|0
  • TED konferanslarını dinlemeni öneririm

0|0
    0|0
  • aptallık çağı yediğimiz haltları gösteriyor.öneririm

0|0
    0|0