Müzik dinlerken daha çok melodisine mi yoksa sözlerine mi dikkat ediyorsunuz?

Müzik dinlerken daha çok melodisine mi yoksa sözlerine mi dikkat ediyorsunuz? Sözler mi yoksa melodi mi?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kulağımdan girip kalbime ve zihnime akışına dikkat ederim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• ikisine de tabiii

ama bazen güzel melodilere anlamsız sözler oluyor ya da çok güzel sözlere basit melodi:)

0|0
    0|0
  • yavuz çetin dinliyorsam ikisinede dikkat etmeye gerek yok.çünkü söz ve melodi birbirini mükemmel tamamlıyor.

0|0
    0|0
  • ben ikisine de dikkat ederim fakat kendi görüşüm yeni nesil hiç sözlerine dikkat etmiyor genbelde melodi

0|0
    0|0
  • genelde melodisine ...

0|0
    0|0
  • Her ikisine de...

0|0
    0|0
  • Son yıllarda pek sözler hoşuma gitmiyor. O yüzden sözlerini anlamadığım halde yabancı tercih ediyorum çoğu zaman.

0|0
    0|0
  • bunu bende çok düşündüm acaba neyine göre dinliyorum diye. bu insanın o anki ruh haline göre değişiyor bence hiç olmasa bende öyle

0|0
    0|0
  • Yabancı müzik dinlerim genelde kısacası melodiye bakarım yani melodiyi dinlerim :D

0|0
    0|0
  • bilimsel olarak insan dinlediği müziğin ilk önce melodisine sonra sözlerine dikkat eder, bunun dışında beni nereye götürdüğüne dikkat ediyorum

0|0
    0|0
  • melodiii :)

0|0
    0|0
  • İlk dinleyişimde çoğu insan gibi sözler tabii ki. Fakat melodi ağırlıklı çok şarkı dinliyorum.

0|0
    0|0
  • Melodi tabi

0|0
    0|0
  • Sözlerine dikkat ediyorum. Böyle Feridun Düzağaç şarkıları daha bir ilgimi çekiyor bu yüzden.

0|0
    0|0
  • müzik trafigine

0|0
    0|0
  • :)))))))))))))))

0|0
    0|0
  • söz ve melodi uyumu benim için ikiside önemli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İlk sözlerine dikkat ederim. Beğenirsem bir dahaki dinleyişimde müziğine veririm kendimi :)

0|0
    0|0
  • Genelde melodisine

0|0
    0|0
  • melodisini beğendiğim şarkıları dinlerim .Sözleri önemsemem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...