En sevdiğiniz Guy Ritchie filmi hangisi?

Ingiliz Senaryo yazarı ve yönetmeni Guy Ritchie sadece 10 filmin yönetmenliğini yapmış olmasına rağmen bunlardan çoğu beğenilmiş filmlerdir.En bilinen filmi Brad Pitt,Jason Statham.Benicio Del Toro ve Vinnie Jones gibi ünlü aktörlerin birlikte oynadığı Snatch( Kapışma) dır.Peki Sizin Favoriniz Hangisi?

Işte Anket

• Snatch (Kapışma)
    30% (3)36% (4)33% (7)Oy Ver
  • Sherlock Holmes
    50% (5)36% (4)43% (9)Oy Ver
  • Rocnrolla
    0% (0)9% (1)5% (1)Oy Ver
  • Lock And Stock Two Smoking Barrels ( Ateşten Kalbe Akıldan Dumana)
    20% (2)19% (2)19% (4)Oy Ver
  • Revolver (Tabanca)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Pek beğendiğim, orijinal bulduğum bir yönetmen olmadığını öncelikle belirtmek isterim. Tarantino rüzgarını Avrupaya taşıma hareketinin başını çekti zannımca fakat pek başarılı bulunmadı.

Sherlock Holmes'la Avrupaya daha yakın durmaya çalıştıysa da bence yine yaranamadı. Benim beğendiğim filmi castı hatırına Snatch :)

0|0
    0|0
  • Snatch cok güzeldi..

0|0
    0|0
  • s holmes

0|0
    0|0
  • snatch coook güzeldi. sherlock da güzeldi ama hanı snatch derım basta. lock and stock two smokıng barrels ı henuz ızleyemedım sınavım gecsın ızlıycem ama ona da cook güzel denmekte.

0|0
    0|0
  • Sherlock Holmes

0|0
    0|0
  • B şıkkı.

0|0
    0|0
  • Rocnrolla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Guy Ritchie filmlerini pek severim.Genelde hareketli temposu ile mizahi iyi harmanliyor.Siralamam

Lock and Stock Two Smoking Barrels>Snatch>Sherlock Holmes>Revolver

Rocknrolla yi izlemedim

0|0
    0|0
    • Rocknrolla çoğu kişinin Tereddüte düştüğü filmlerden.Konu ilerleyişi açısından sanırım.Ama türünde en iyilerinden diyebilirim sanırım.Ben çok beğendim şahsen.Gerard Butler,Tom Hardy,Tom Wilkinson ve Mark Strong bunları herzaman bir arada göremezssin.Boş bi anaında bi bak derim

• Snatch güzeldi. Çok da iyiydi diyemem ama izlenir yani. Revolversa iğrençti zamanımı boşa harcadım resmen. Lock And Stock Two Smoking Barrels harikaydı. Diğerlerini izlemedim onlar hakkında bir bilgim yok.

0|0
    0|0
  • Sherlock Holmes ve rocknrolla

0|0
    0|0
  • D kesinlikle ilkler iyidir. o değilde avatarın ne güzelmiş senin öyle

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim :)Rahmetli Johhny Cash ın hayranıyım.Güzel filmdi.Guy Ritchie nin ilk yönetmen olduğu filmlerdendir

• country de cash blues da tom waits en sevdiğimdir... ya da bb king (ben ona king kong diyorum)... ya da clapton... karar veremedim şimdi. ama country de cash...

• kesinlikle snatch, hatta massive attack - angel soundtrack'i için bile izlenir.

0|0
    0|0
  • Tartışmasız Lock And Stock Two Smoking Barrels

0|1
    0|0
  • Snatch

0|0
    0|0
  • tabiki sherlock holmes serisi

0|0
    0|0
  • Sherlock holmes

0|0
    0|0
  • Lock stock ile snatch kafa kafaya gelir gözümde ama sanki snatch bir adım önde gibi

0|0
    0|0
  • Snatch

0|0
    0|0
  • B dedim. İkincisini izlemem lazım.

0|0
    0|0
  • sherlock iyiydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...