Hangi mesleği yapıyorsunuz ?

benim mesleğim veteriner hekim sizin mesleğiniz ne ?

0|0
14|14

En İyi Kız Görüşü

• Öğrenciyim henüz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Kahrolasi muhasebe

0|1
    0|0
  • Psikoloğum

0|1
    2|0
  • suanda bir meslegim yk ama veteriner hemşiresi olmak istiyorum cünkü hayvanları çok seviyorum cok sanslısın :)

0|1
    0|0
    • düşünmem lazım :) hangi bölümden mezunsun peki

• sana iş vermeyi düşündüm ama senin önünde uzun yıllar var nette takılaytacağına otur ders çalış :)

• fazla yok :) zaten hemşirelilk kolay 2 yıllıktan okucam 3 yıl gibi bir yıl var :) ama yinede ck tesekkürler

• Talebeyim.

0|1
    0|0
  • Ekonomistim ama işimi profesyonel olarak yapmıyorum. Eğitimimi sadece kendi bütçemi idare etmekte kullanıyorum.

0|0
    0|0
    • ekonomo ne gıcık birşeydi son sınıfta görmüştüm

• düşünümtüm şuan o ekonomi dersini iğrençti ya hayatta okumazdım kesin bırakırdım ben. ev ekonomisinde nasıl bir katkısını görüyorsun :)

• ekonomiye yatkınım bütçemi güzel idare ediyorum millete örnek oluyorum, ben ne yaparsam millet beni taklit ediyor zararını görmüyorlar. Benim sayemde kaç kiş ev sahibi oldu. ama çalıştığım yerde mali işlerde değerlendirmediler beni .Yabancı dil bildiğimden o yönde değerlendirdiler.

• İşsiz peyzaj mimarıyım.

0|0
    0|0
    • bu peyzaj mimar şehir ve bölge planlamacı aynı işi mi yapıyor

• :)) Koca parası yemek daha keyifli ne kasıcam kendimi :p

• sende haklısın bu konu da :)

• bende veteriner olmayı çok isterim ama işin görünen kısmı güzel. köpekler kediler. bunun danası var ineği var senin meslekte zor :)) çalışmıyorum bu arada

0|0
    0|0
  • Hukuk Fakültesi 2. sınıf öğrencisiyim.

0|1
    3|3
  • Bilişim üzerine okuyorum 1 seneye oda olacak inşallah

0|0
    0|0
  • Daha karar vermedim.

0|0
    0|0
  • hukukçuyum.

veterinerlik de zor iş be hacı :)

hayvanların heryerine kolunuzu sokuyonuz, üstünüze pisliyo mu?

bi arkadaşım veterinerlik okurken kemikleri koydukları suyun iğrenç kokusu ve hayvanlara kol sokma durumu yüzünden okulu birakmış :)

haa bide veterinere sokak kedilerini götürüp para isteyince kızan teyzeler varmış :))

trafik polisi durdurunca ameliyata yetişmeye çalışıyorum deyip hava basıp kontrolden kurtulan uyanık veterinerlere ne demeli? :))) polis ne bilsin veteriner olduğunu :)

şaka bir yana güzel meslek

0|0
    0|0
    • oldukça güzel bir meslek ama bir o kadar da zor. kol sokma olayı doğrudur yapıyoruz yalan yok :) o iğrenç kokuda sanırsam foraldehit kokusu olmalı çok kokladım feci bir şekilde gözü burunu yakıyor. trafik polisi durunca ameliyata yetişiyoruz diyorsak yalan mı söylecez kesin bir operasyon vardır :) bir şu sokak kedisi olayı da şu sonuçta klinik açıyoruz orası hayır kurumu değil para alacaz tabi :)

• evet bu olay gibi durumlarda profesyonel doktorlar ne zaman kaçacaklarını iyi bilirmiş :))) olan acemi çaylaklara oluyo

• kolun içerde iken nasıl kaçacaksın

• Işıltılı saç uzmanlığı 3. sınıf öğrencisiyim.

2|0
    0|0
    • ışıltılı saç uzmanı ?

• Tabiyki olum.Onun yanında ışıltılı bir saç nasıl olur onu öğreniyoruz.Bütün bölüm buradayız.

• yağ sür ışılşıl olur boşa gitmişsiniz

• mütercim tercüman

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

Yükleniyor...