Siir kitabi veya guzel bir kitap onerisi olan

Guzel bir siir kitabi veya bir kitap onerisi olan ?

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Shakespeare'in kitaplarını öneririm öncelikle. Edebiyatın dört büyüklerinden birisidir. Macbeth başlangıç için iyidir.

İlahi komedya'yı öneririm. Dante dört büyüklerin ikincisidir. Aldığın yayın evine göre değişir ama ben daha şiirsel anlatım yapmış olanını al derim. Ben bir ara açıklamalı olanı aldım ama onu yanında alabilirsin kitabı anlamazsan. İstersen bir yayın evi yazabilirim. Kesinlikle müthiş seridir cehennem-araf-cennet

Elbette bu şiir değil ama Tolkien'ın anlatımı da çok güzeldir. Kimi yerlerde şiirimsiliği bile vardır. Bir dünya yaratmıştır fantastik edebiyatın babasıdır. Silmarillion'dan başlayabilirsin eserlerine.

Edgar Allen Poe dört büyüklerin sonuncusudur. Şiir-Öykü karşımıdır. Tüm öykülerini içeren bir kütüğü vardı eğer uzun kitap seviyorsan onu alabilirsin. Eve giren hırsızlara karşı da güzel bir silah olur. Masa niyetine bile kullanabilirsin o kitabı :D

1|0
    0|0
    • Bırakın bu yabancı tapmalığını. Önce kendi insanında öner.

• Kitap konusunda ırkçılık yapan ilk insan olarak tarihe geçtin. Kutluyorum seni...

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu ilk kitabımız.

h ttp://w ww.idefix.com/kitap/beri-kalan-mehmet-celik/tanim.asp?sid=IIL3WY7BGK7KF7HQWVUM

1|0
    0|0
  • Roman olarak martin eden i öneririm. şiirle aram pek iyi değil

2|0
    0|0
  • Şiir Kitabı: Yolların Sonu

Güzel Kitap: Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi, Bozkurtların Ölümü, Bozkurtlar Diriliyor, Tehlikeli İlişkiler

1|0
    0|0
  • dünya klasikleri

1|0
    0|0
  • neptün rüzgarları altında(fred vargas) göçebe (stephenie meyer) bu ara fantastik

1|0
    0|0
  • kürk mantolu madonna şiir gibi yazılmış bir kitap seveceginize inaniyorum sebahattin ali yazarı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Jojo moyes senden once ben son 50 sayfasında mendilin olsun yaninda

1|0
    0|0
  • lale müldür kitapları..

1|0
    0|0
  • Sabahattin Ali'nin yazış olduğu "Kürk Mantolu Madonna" gerçekten güzel ve Jack London'un yazmış olduğu "Martin Eden" romanı da hoştur. Tavsiye eden arkadaşlar olmuş bende tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
  • He güzel şey hatırlamak seni ve benerci kendini niçin öldürdü nazım hikmet, ben sana mecburum atilla ilhan,çile necip fazıl ve can yücel şiirleri bunlar güzeldir, özdemir asaf ın şiirlerini severim

1|0
    0|0
  • patrick suskind-koku

1|0
    0|0
  • O Alquimista..elimde az kaldi bitiricem akici bir kitap ufku genisleten.hayallerinin pesinden giden bir cobanin oykusu.onemli olan ne istedigimizi bilmemiz ve karar vermemiz o zaman elde edmiyecegimiz hicbisey yok bunu anliyo insan.

0|1
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna'yı okumalısın

1|0
    0|0
  • kraliçenin soytarısı

0|0
    0|0
Yükleniyor...