Kitaplarla alakalı vatandaşlarım ?

Sahaf kitapevlerinde kitaplar daha mı uygun oluyor?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• kitap kokusu hele ki ikinci el kitapların kokusu bambaşkadır ben kütüphanemi sahaflardan düzüyorum :)) nadirkitap.com bu siteyi bir ziyaret et derim sana sahaf sahaf gezmeye vaktin yoksa şayet.. ama dikkat etmen gereken bir husus var aynı kitap bir yerde beş liraysa bir başka yerde 7 8 lira olabiliyor bu sitede o yüzden site içerisinde iyi araştırmalısın..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Daha fazla çeşit var diyebilirim ama ciddi fiyat farkları olduğunu söyleyemem. Örneğin bir yayın evinde 35-40 liraya satılan bir kitabı 15-20 liraya kapatırım diye düşünme. Ağzın biraz laf yaparsa ya da adamın huyuna suyuna uygun bir yapın varsa 30 falan yaparlar belki. Aradığın kitapları bulman da olası aynı zamanda.

0|0
    0|0
  • evet ama onlardada her kitap bulunmaz.

0|0
    0|0
  • aynen daha uygun oluyor.

1|0
    0|0
  • Benım sevgılım turkce ogretmenlıgı okuyor, Ilya dıye bır yayın evınden yaklasık 1700 tllık bır set kıtabı, 820 lıraya yırmı taksıde boldurerek aldı beraber oduyoruz ve ıkımız de okuyoruz cok memnun kaldım oldukca ucuza mal ettık tavsıye ederım

0|0
    0|0
  • Kitaba göre. Eski yayın evlerinin, basımı olamayan kitaplar pahalı olabiliyor. Cildi filan da sağlamsa iyi para. Ben sevmiyorum ikinci el kitapları. Sırf eski çeviriler ya da sadeleştirilmemiş kitaplar için. En temizi e-book. Yok kağıdın mürekkebin kokusu. İşi dramatize etmeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • tabi ki evet ancak kullanılmamış almanı tavsiye ederim cahil arkadaşım

0|0
    1|0
  • Farklılık gösterebiliyor.

Yine de genelleme yapacak olursak bir mağazadan alacağından daha ucuz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...