Ciddi ciddi sorunlar dururken ütopik gereksiz sorular niye?

Bakıyorum gerçek hayattan nasiplenmemiş kişiler şiirle karışık felsefik ütopik , uydurma hikayelerle insanları etkiliyor. Sorunu olanlar önemli değil mi asıl

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ks'de bu tür sorulara çok rastlıyorum. İnsanların çoğuda bu tür sorulara cevap veriyor ya en cokta buna sinir oluyorum. Bazende çok ciddi bir sekilde soru soran bir arkadas ilede dalga geciyorlar. Gerçekten sorunu olan insanlara karsı böyle davranıyorlar cidden deliriyorum. İnsanlar umarım bunu kısa zamanda farkederler..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Reklam yapiyorlar

0|1
    0|0
  • Biraz gümdemden uzaklaşmak istiyor olamazlar mı .?Ne dersin sende biraz stresten uzaklaş kafanı dinle ve sonra hayalini bu ülkede gerçekleştir ülken kalkınsın hıı ne dersin?

0|1
    0|0
    • yok canım ben ciddi derken siyasi mesele, magazin meseleleri konusundan bahsetmiyorum. gündem değil ama hayal aleminde bu kadar dolaşmanın anlamı ne? gerçek acılar varken...

• valla soyutlanmış insan, sanal ortama bağımlı insan gibi hastalıklıdır. benim sanal hastalığım var ve kabul ediyorum. sen de kabullen bence.

• kendini balık gibi bir akvaryumun içine koyarsan o zaman dışarıdaki güzellikleri sadece izlersin .. kendine teşhis koyman çok doğru değil şahsen.. yeri geldiğinde hayal dünyana çekilmelisin yeri geldiğinde sanalda da takılabilceğin gbi ama dozun da yapmalısın eğer bunu başaramıyorsan zamanı gelınce sıkılırsn zatn sanalda dolanmakdan da merk etme sadece olumsuz umutsuz ve karamsar olmakdan vazgec !

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne sorunları varmış ki la.. Manitam bana bakıyor ama gözleri devrik.. Iphone 5 imin camını kedim tırmaladı..

%70 kaçak bevliye servisi gibi bir moda bürünmüş zaten vikipedia mı burası ciddi çözüm yazsınlar?

0|1
    0|0
    • sorular niye böyle diyorum zaten, senin gibi diyorum. laf olsun diye konuşmak neden? üreticiye hangi durumlarda dava açılıp kazanilabilir veya hangi mecralarda.. gibi sorular artmalı. vikipedi karşılık vermez, türkçesi de sözlük(blog) gibidir. yani ansiklopedik değil çoğu kişisel.

Yükleniyor...