Sizce şans bunun neresinde?

sabah tam evden çıkarken üzerime uğur böceği kondu tamam dedim bugün benim günüm.arabaya bindim ofise geldim o da ne gazete alırken sanırım 100 tl düşürmüşüm.evet sizce şimdi şans bunun neresinde.uğur böceği meğerse öpmeye değil zükmeye konmuş üzerime :)

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• belki 100 lirayı ihtiayacı olan bir çocuk alıcak o parayla birkaç tane daha ekmek alıp onları satıcak derken bu işte çok iyi olup bir dukkan açıcak derken buyuk bir market açıcak sonra kendi ekmeğini yapmaya başlıcak ve herkes bayılcak çok sevicek bu sırada sen işinde kotu yollara giricen para kazanamamaya başlıcan ama çocuk bir marka olmaya başlıcak ve birgün sen sefil sefil dolanıp derdinle baş başa kalmışken o çocuğun arabasının önunden geçicen dikkatsizce ve ezilme tehlikesi geçircen ve çocuk seni hastaneye kaldırcak senin derdini dinleyip bir zamanlar o da sefil olduğu için halinden anlayıp sana iş vericek maaşın çok iyi olucak ve hayatın kurtulcak. kim bilir imkansız değil:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dur bir isyan etme bir akşam olsun. 100 tl düşürdün belki 1000 tl kazanacaksın bilemezsin :)

0|0
    0|0
    • evet 1000 tl değil 10000 tl kazandım şükür.bir proje anlaşması yaptım bugün olay bitti :)

• demiştim ben sana :) en iyi cevaplığım hani :D

Erkekler Ne Diyor 2

• hiçbirşey yoktan var edilemez ; uğur böceğide kendinde olmayan bir uğuru kimseye veremez...Bu bağlamda uğur böceği üzerine konduğu herkese uğur vermez , bazılarından uğur alır , mecburdur çünkü elinde hiç uğur kalmamıştır . Anlaşılan üzerine konan da böyle bir uğur böceğiydi ; senden aldı uğuru,muhtemelen başkasına verdi ...(muhtemelen eskiden kalma bir zeng,nden alıp fakire verme olayı olabilir...:)

0|0
    0|0
  • senin mallığın kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...