Cıkmazdayim cıkamadim bu isin icinden bir yorum yapin goznuzu sevem.

5ay cikdik farklı sehirde okuyoruz o buraya gelecekti tatil için bir hafta kala kotu kavgalar etmeye basladik sonra ben ddusunmek istiyorum az dedm bunu dedikden snra sadece bir gunaydin yazdi bir kez neyse buraya gelene kdr hic yazmadi bidaha bende yazmadim bakdim ilişkisi var yapmis hic yazmadım oda yazmadi buradan okuduğu yere gitti ilişkisi yk ypdi direk iyi geceler yazmis saol dedim cevap vermedi bariz biriyle cildi ya da bulusmamak için yapdi bilmiyorum bitti sanrm cesaret edipde gelip btti bile dsmedi. Ama hep bana sakasina isteklerimi karsilamiosun aldatirm diodu.eli elime degmwdi kapali insanm arafda kaldm karsililikli iki medeni insan gbi knusamadk sessiCe bitti.özluyorm sadece eksigim ama yazamam bidaha lütfenbi akil verin banA

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• İnanmıyorum ya... Gerçekten böyle mi düşünüyorsun ? Bir erkek için önemli olan nedir biliyor musun ? ''Gurur'' Daha açık konuşayım ; gururu için aşkını satmayacak kız için yapamayacak hiç bir şey yok... Düşünmek istiyorum ne demek ? ara verelim ne demek sence ? Bunlar artık çoluk çocuk işi değil mi ? Eğer çok sevseydin Eğer gerçekten sevseydın onu kaybetmeyi göze alamazdım düşünmek bile istemezdin senin tabirinle cocuk sana bellı bellı gonul koymus oraya geldıgınde kımseyle buluşmadıgı sırf sana gostermek ıcın sırf cektıgı acıyı bıraz olsun sen cekte anla dıye oyle yapmıstır buuyk buyk ıhtımal. Bence özür dile tarafsz olarak bakıyorum anlattklarına göre konusuyorum , çocuk halı kusura bakma özür dilemek bu kadar zor bir şey değil ? çocuk biraz trip atsa bile hemen vaz geçme eger gercekten sevıyorsan ılıskının pesınden gıt kaybeden sız olursuzun sadece sız

0|0
    0|0
    • Ben sinirliyken ne dedigmi blmiorm hemen bitiriorm söz vermisdm bidaha bitirmicem diye oda ole davraninca kötüye gdiodu birbirimizi kiricKdik iice snirim gecsin bu sure zarfnda dusunim dedim.belki de sevglisi oldu onla burada vakit geçirdi gsincede aklına ben geldm.buda var iki ihtimal arasında kaldm z

Caresizim cokda ozledm

• Hadi ters tepki verirse

• Sen ilişkin için adım atış olursun kaybedecek hiç birşeyin kalmamış zaten ? En azından sonradan keske yapsaydım dıyemeyeceksın . Biz niye olumsuz yonden bakıyoruz kı neden ters tepkı versın ?

• isteklerimi karşılamıyorsun aldatırım filan diyorsa bunu yarı şaka yarı ciddi diyordur... acaba onun istekleri neydi sana ters düşen istekleri vardır belki burasını bilemem ama işte, ne güzel eli eline değmeden tatlıya bağlamışsın bırak böyle ayrı kalın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...