Polisliğe başvurabilmek için?

arkadaşlar ben polislik sınavlarına girmeyi düşünüyordum. genel olarak 'dövmesi olan polis olamaz' diye bir söylenti var halk arasında. bu ne kadar doğrudur? başvurularda falan dövmeyle ilgili birşey göremedim. böyle bir kural varmıdır gerçekten?

Güncellemeler:
Vücudun neresinde olursa olsun her türlü dövme ve benzeri kalıcı uygulamalar öğrenciliğe girişe engel teşkil eder.

diye bir kural varmış arkadaşlar, teşekkürler herkese :D

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Imm dövmesi olan yunus polisleri var görmüştüm birkaç kez.

Ben jilet izi vücutta kesik izi işte onların olmaması lazım diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • Dövme yaptıranları anlayamıyorum bir heyecana gaza geliip yaptırıyorsunuz sonra böyle mağdur oluyorsunuz. Sadece polislikte değil memurluğun tümüne yakınında dövmeyi kabul etmezler. Polislik ve askerlikte hiç etmezler

0|0
    0|0
    • memur olmak gibi bir hedefim yok zaten. şaşırmadım dövme yaptıranları anlamadığına :D

• polislik memur olmuyor mu ?

• masa başı memurluktan bahsediyorum. polislik hevesim yeni çıktı. tasarım bölümü istiyordum yoksa

• Vücudunun belirgin yerlerinde dövme yara izi yanık olmıyacak ör. kol surat boyun gibi yoksa giremezsin

0|0
    0|0
  • dövmen görülebilecek yerde ise şansın yok denecek kadar az maalesef... eşgale giriyor cünkü

0|0
    0|0
  • ewet var =) her hangi bir şekilde iz engeldir

0|0
    0|0
  • sen gine dene sansını elerlerse onların terbiyesizligi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet doğru duymuşsun kuzenimde başvurmuş sınava sormuşlar dövmen var mı diye.

0|0
    0|0
  • Dövmeyi bırak vücudunda iz bile olsa almıyorlar. Çok dikkat ettikleri bir konu. Direk elerler.

0|0
    0|0
    • kolumun yarısı dövme kaplı, baştan kaybettim tamam ahahaha

• Görür görmez elerler hem de. Hiç boşuna gitme.

Yükleniyor...