Hangisi tarihi karakter olurdunuz?

bugüne kadar yaşamış tüm tarihi karakterler içinden hangisi olmak isterdiniz? nedeniyle beraber lütfen.

0|0
1218

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Mahatma Gandhi

1|1
    0|0
    • adamcagizin tek istedigi baristi. Onu bile anlatamadan olduruldu :(

• Genç osman

0|0
    0|0
  • Fidel Castro olmak isterdim.

0|1
    0|0
  • nietzsche olmak isterdim. onun gibi düşünebilmek isterdim. feldefeyi de severim. tarihi mi pek bilemedim ama .d

0|1
    0|0
    • himm.. Yani nirtzche'in kadinlar hakkinda soylediklerini kabul ediyorsun :) Bide Nietzche nihilist bir felsefe izliyor. Yani hiccilik.

• nietzche asla bir nihilist olmamıştır dostlarım bu ona giydirilmiş bir sıfat sadece, kadınlar hakkında söylediklerini birde feminist duygularını bir kenara bırakarak oku derim. ayrıca çeviriler her zaman sağlıklı olmayabilir ayrıntı yayınlarından okumanı tavsiye ederim.

• kadınlar hakkında söylemleri yaşadığı aşk nedeniyle o yöndedir. felsefede nihilizm akımını temsil edebilir bu benim için sorun değil farklı düşünce farklı bakış açısıdır. farklılıklar bizi geliştirir :)) saygılarımla :))

• Ertuğrul Gazi olMAK İSTERDİM göç hikayesi moğollarla savaşlar.çadır hayatından devlete geçiş müthiş ya..

0|0
    0|0
  • yavuz sultan selim.hayranıyım halifeliği aldı rahmetli. kölelik kavramına küpe takarak bambaşka bir boyut kazandırdı

0|0
    0|0
  • I.Elizabeth

0|0
    0|0
  • şehzade mustafa olmak isterdim

0|0
    0|0
  • Kleopatra-Nefertiti-Nefertari.

0|0
    0|0
  • Benden olsa olsa Marcus Junius Brutus olur hayınIM :(

0|0
    0|0
  • napolyon. para para para <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• temel.

3|5
    0|1
  • Talat Paşa ya da Stalin.

0|1
    0|0
  • Samuel Colt

0|1
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk olmak isterdim.

0|0
    0|5
  • mevcut sistemi sorgulayan ve haksızlıklara karşı direniş gösteren herhangi bir karakter olabilir

0|1
    0|0
  • Julius Caesar' :((

0|1
    0|0
  • Che Guevera

0|1
    0|0
  • Rasputin.Adam king beyler

0|2
    0|0
    • Bence Edward Kelly olmak daha mantıklı. :\

• Adam king beyler.

• T(9:11) geni çözülünce insan 300 yaşına kadar yaşayabilecekmiş, Rasputin olmak şart değil sanırım :) ama öyle bir şey olursa yurt dışına git zira türkiyede emeklilik 290 yaşına alınabilir...

• david ricardo onun gibi iktisat tarihine karşılaştırmalı üstünlükler teorisi...emeğin kullanım değeriyle...piyasa değişim değeri arasındaki fark olan artı değer teorisi gibi önemli katkıları olan bir bilim adamı olmak isterdim...zira 18 ile 19 yüzyılda çok yaşamak isterdim..

0|0
    0|0
  • 4.murat olmak veya o dönemde sarayda yaşamak isterdim allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0

1|0
    0|0
  • fatih sultam mehmed...onun yerinde olmak isterdim...bu güzel şehri bize armagan etmesi çok büyük lütuf..

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • platon (eflatun)

fikirleri, felsefesi, hayata bakışı tam benlik.

0|0
    0|0
  • baltacı mehmet paşa

0|0
    0|0
  • doktor nazım

0|0
    0|0
  • namık kemal

ilk ben yazdım.

0|0
    0|0