Hangisi tarihi karakter olurdunuz?

bugüne kadar yaşamış tüm tarihi karakterler içinden hangisi olmak isterdiniz? nedeniyle beraber lütfen.

0|0
12|18

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Mahatma Gandhi

1|1
    0|0
    • adamcagizin tek istedigi baristi. Onu bile anlatamadan olduruldu :(

• Genç osman

0|0
    0|0
  • Fidel Castro olmak isterdim.

0|1
    0|0
  • nietzsche olmak isterdim. onun gibi düşünebilmek isterdim. feldefeyi de severim. tarihi mi pek bilemedim ama .d

0|1
    0|0
    • himm.. Yani nirtzche'in kadinlar hakkinda soylediklerini kabul ediyorsun :) Bide Nietzche nihilist bir felsefe izliyor. Yani hiccilik.

• nietzche asla bir nihilist olmamıştır dostlarım bu ona giydirilmiş bir sıfat sadece, kadınlar hakkında söylediklerini birde feminist duygularını bir kenara bırakarak oku derim. ayrıca çeviriler her zaman sağlıklı olmayabilir ayrıntı yayınlarından okumanı tavsiye ederim.

• kadınlar hakkında söylemleri yaşadığı aşk nedeniyle o yöndedir. felsefede nihilizm akımını temsil edebilir bu benim için sorun değil farklı düşünce farklı bakış açısıdır. farklılıklar bizi geliştirir :)) saygılarımla :))

• Ertuğrul Gazi olMAK İSTERDİM göç hikayesi moğollarla savaşlar.çadır hayatından devlete geçiş müthiş ya..

0|0
    0|0
  • yavuz sultan selim.hayranıyım halifeliği aldı rahmetli. kölelik kavramına küpe takarak bambaşka bir boyut kazandırdı

0|0
    0|0
  • Kleopatra-Nefertiti-Nefertari.

0|0
    0|0
  • I.Elizabeth

0|0
    0|0
  • Benden olsa olsa Marcus Junius Brutus olur hayınIM :(

0|0
    0|0
  • şehzade mustafa olmak isterdim