İzmirde ne yapabilirim?

İlk defa İzmire gittim. 3 günlüğüne buradayım. Ne yapabilirim ? Çok sıkıcı bir yere benziyor. Kordondan başka bir şey yok mu burada ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbuldan Ankara gibi yerden geldiysen sıkıcı gelebilir. Yapılacak en güzel şey uçağına binip geri dönmek

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ''İzmir'de hayat var'' desem yalan olmaz. Ben İzmirde okuyorum ve son derece memnunum. Kültür ve sanatın, konserlerin, etkinliklerin ve eğlencenin adeta kalbinin attığı yer. Kordon'u Güzelyalı'sı, Bornova'sı, Agora'sı, Fuarı ve Alsancağıyla adeta bir cennettir İzmir. Alsancakta Kıbrıs Şehitleri Caddesine gidebilirsin, Talatpaşa cddesinde gezebilirsin, Çiçekli sevgi yolundan geçebilirsin. Sonra Atatürk meydanındaki Ocakbaşı'nda bir akşam yemeği yiyip günbatımını izleyebilirsin. Tabi yanında kız arkadaşın varsa bü saydıklarım güzellikler de ikiye katlanır. Bornovada güzel barlar var tabii Kordon ve Alsancakta da. Zaten Alsancak birnevi İstanbul-Beyoğlu gibi, eğlenenin kalbinin attığı yer. Daha romantik bir yer istiyorsan Güzelyalı semtindeki Tarihi Asansör Cafeye çıkabilir körfen manzarasını izleyebilirsin. Alışveriş için Balçova'daki Agora ve Karşıyaka'daki Carrefour'u tavsiye ederim :)) Vaktin varsa Balçova'dan teleferiğe binebilirsin yahut Yeşildere semtindeki büyük Atatürk heykelini gezebilirsin. İzmir yaşamasını bilene güzeldir bilmeyene de çok sıkıcıdır.

Ben Bandırmalıyım ve şahsen söylüyorum İzmir hayatımda gördüğüm en güzel şehirlerden biridir :)))

0|1
    1|0
  • neresindesin?

bornova, asansör, inciraltı, karşıyaka, bostanlı, alsancak..

0|0
    0|0
  • Asansöre git inciraltına git urla ya çeşmeye git Karşıyaka ya git sahilevlerine falan git

0|0
    0|0
    • Ankarada hiç yoksa kültür sanat etkinlikleri bolca yapılıyor. İzmirde o da yok.

• Onları artık çoğu şehirlerde yapılıyor. Onu bunu geçte şu bir gerçek Ankarayı İzmiri topla iki ile çarp yine İstanbul yapmaz.

• Napayım İstanbulu hayat zor, Hiçbiri bir Bodrum olamaz :D

• valla yazin gitmen lazim kis/bahar da pek birsey yok :D

ama forum bornova optimum outlet nevada outlete felan gidebilirsin eger alis veris yapmak istiyorsan ya da sadece gezmek olsun diye karsiyakaya gidebilirsin

0|0
    0|1
    • valla yazında hiç bişey yok burada :D karı kızlar soyunuyo birazcık bir o var :D başka yine aynı izmir.

• nebicim zihniyettir bu ya @omrztrk ? izmirli degilsin anlasilan

• :D ben onların 4-5 katı büyüklerini gördüğüm için ilginç gelmedi

Erkekler Ne Diyor 6

• Tek yapabileceğin kafelerde veya alışveriş merkezlerinde takılmak. Çünkü sağolsunlar muhteşem bir belediyesi olduğu için müthiş bakıyorlar bu şehire. Kalabalık köyden bir farkı yok dostum. Kordonda biraz yürü. Gece alsancağa çık gece hayatın varsa tabi. Karşıyaka'da Denizpark var sahilde tavsiye edebilirim. Birde yine Karşıyakada seyirtepe var İzmir manzaralı orası olabilir. Asansöre gitme çalışmıyordu

0|1
    0|0
  • Öncelikle ne yapmaktan hoşlandığını söyle ki bizde yardımcı olalım. İzmirde ne ararsan var hatta İstanbul ve ankaradan farklı olarak mekanlarda ki insanlar daha kaliteli bence en öneml fark bu olmalı. Bornovaya git küçükparkta takıl Ankara kızılaya benzer. Şehitliğe git istiklali andırır ara sokaklarda bira iç fıstık ye güzel kızları kes ve akşam eve ya da oteline dönerken gaspa uğrarım tinercisi balicisi bulaşır diye tırsma.

0|0
    0|0
  • Her şey var neler yapmak istediğine bağlı ?

0|0
    0|0
  • Git konağa denizin oraya otur akşama kadar canın sıklmaz birde ynnda biri varsa :)

0|0
    0|0
  • :D Ah be mübarek seçim zamanı geldin tabi yine bizim belediyeler kaldırım yapıyolar. İnciraltı var güzel gidilecek yerlerden cafeler filan var. Sen nasıl bişey arıyorsun söyle de ona göre söyleyelim.

0|0
    0|0
  • izmirin kızları güzeldir ben bakmakdan sıkılmam leen :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...