İstanbul'da gezilebilecek yerler?

Sizce İstanbul'da pazar günü eşinizle veya sevgilinizle gezebileceğiniz veya gidebileceğiniz kalabalık olmayan güzel bir yer neresidir? Biz kartaldayız ama avrupa yakası da olabilir belki çok uzak olmazsa...

-Yemek yemek olabilir

-bahçe doğa gibi bir yer olabilir

-ya da tarihi bir gezinti?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• anadolu hisari beykoz-çengelköy tavsiye ederim..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kartal'da aydos orman yolunda saklı bahçe diye bir yer var.. orası bu mevsimde sakin olur..

pendik marina..

darıca hayvanat bahçesi..

yavaş yavaş gidiyorum :)

karşıya geçeceğinize kartepeye ya da sapancaya gidin..

az kaldı :) abant, yedi göller.. valla ben karşıya geçmek yerine buraları tercih edenlerdenim :)

yada güneye doğru, yalova, armutlu, çınarcık..

bak yalocada atatürkün kaldığı bir ev var orayı gezebilirsiniz..

şile ağva da olabilir..

sanırım yeter yoksa daha yazacağım..

dur dur son bişey daha eklicem :)

karasu...

iyi eğlenceler :)

0|0
    0|0
  • İstanbul'da kafa dinlemek istiyorsan gidebileceğin yerler beykoz, paşabahçe, şile, bir de poyrazköy civarlarıdır :))) tokatköy ve vaniköy tarafı da fena değil ama özellikle poyrazköyün manzarası mükemmel ben gitmiştim bir kere harika bir yer :)))

0|1
    0|0
  • saray burnuna gıt kız kulesı ayağının altında 2 kişilik bakır çaydanlıkta cay iste fıyatı 25 tl kendın doldur iç :):) sonra kalk arkeoloji müzesini gez firavunun iskeletını ıncele daha onun gbı birsürü tarihi seyler çokta zevkli gırışıde 10 tl ucuz yani ordan Topkapı sarayına gec hürremin odasını gez ordan Yerebatan sandıca gıt süper eğlenceli

0|0
    0|0
  • eminönü git balık ekmek ye :D

0|0
    0|0
  • süleymaniyenin orada teras kafe var manzarası güzeldir..

0|0
    0|0
  • topkapıya gidebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• zaten çoğu yer pazar günü kalabalık olur.

tarihi yarımada' yı gezebilirsiniz

balat- ayvansaray turu yapabilirsiniz. rum lisesi, haliç, o eski evler...

üsküdar'da fethi paşa korusu var. zaten biliyorsunuzdur.

yıldız parkı var beşiktaş'ta

link

şuna bakın. güzel bir kolaj yapmışlar.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim, her birini listeme ekledim..

• bostancı sahiline gidin az adaları seyredin.

sonra kadıköy çarşıya gelin ve sahilde balon cafe'de cay inin.. sonra 2 numeralı otobüse binip son durakta inin üsküdarı gezin. ordan beşiktaşa geçin yemk yiyin ve kadıköye dönün vakurla. ordan otobüsle kartala geri gidin deri,m.

0|1
    0|0
  • istanbul'un her yeri kalabalık yahu..

1|1
    0|0
    • Doğru, haftasonu kalabalıktan kaçıp geri eve kapanmaktan bıkım biraz da. Bazen uzak ya da ilgi çekmiyor diye tercih edilmeyen yerler oluyor fazla bilinmeyen... sordum işte bir umut :)

• anadolu yakasını pek bilmiyorum ama çengelköy ve anadolu hisarı güzel oluyor. başka fikrim yok malesef.

• yoros kalesi <3

1|1
    0|0
    • yorosu biraz geçince de harika bir kafe-restaurant var salaş ve çok güzel.. şiddetle önerilir

• Anadolu Hisarı-Lacivert Restaurant cok iyi.(Pahali olabilir.)

Polenezköy güzel yer.

Bogaz turu güzel olabilir.

0|0
    0|0
  • Üsküdar'da fetihpaşa korosunu Topkapı sarayını ve Beykozu tafsiye edebilirim. Minyatürke'de gidebilirsin. Sen İstanbul'da yeter ki gezmek iste.

0|0
    0|0
Yükleniyor...