Savaş romanları okumayı sevenler

evet arkadaşlar özellikle metal fırtına tadında olsun bu tarz romanları okuyan sevenler ve özellikle şunu tavsiye edebilirim diyenler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum ya da okuyup memnun olan ve başkalarınında yararlanmasını isteyenler varsa bana gönderebilir :))

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Azıncourt - Bernard Cornwell

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi

1.Taht Oyunları

2.KRALLARIN ÇARPIŞMASI - 2 Kitap

3.KILIÇLARIN FIRTINASI - 2 Kitap

bunlar game of thrones dizisinin kitapları. dizide kitaplarda şahane. tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • yorumlarınız için teşekkür ediyorum bu tarz romanları sevmiyorum biraz günümüz dünyası yani şöyle osmanlı dönemi - 1.ve2. dünya savaşları üzerine romanlar hoşuma gider.

• metal fırtına gibi kitaplar okumuyorum ama savaş romanı okuyabilirim klasiklerden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Rus yazar Şolohov' un Ve Durgun Akardı Don romanı. Metal Fırtına gibi bir gecede yazılmamış olup, yazımı 30 seneyi aşkındır. Don nehri kıyısındaki Kazakların Bolşeviklerle olan mücadelesini anlatır. 4 ciltliktir. Okunduğunda saçlara aklar düşmüştür. Ayrıca yazar bu romanla Stalin ödülünü kazanmıştır.

0|0
    0|0
  • SADECE BAŞBAKAN OKUSUN

İçinde savaş olmasa da (öyle bir öneriyim dedim:D) bir başbakanın ülkesini yükseltişini anlatan bir kitap ki bu yükseliş insanda yeni bir çağ açıyo :D inanılmaz bir roman her satırında heyecanı artırarak okutuyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...