Tassavufta biseksüelliğe ve eşcinselliğe bakış açısı nedir?

Tassavufta biseksüelliğe ve eşcinselliğe bakış açısı nedir? kabul edilir mi edilmez mi?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• oruclu insanın sevısıp orucum bozulurmu demesı gıbı bırsey bu,bunlar aynı gemıde yol almaz... hem top olacaksın hemde abdestli,hadi oradan...

1|0
    0|0
    • ne alaka bu.. anlayamadım? eşcinsel bir insanın ibadeti ne alaka

• çok sağolun anladım :)

• benı anladıgınıza sevındım,tesekkurler...

Erkekler Ne Diyor 9

• Hayır edilmez!

1|0
    0|0
  • Hayırdır Neyzen Mercan dedenin aynı zamanda arkın allen olduğunu ve gay barlarda performans sergileyen bir gay dj olduğunu mu öğrendin ^_^

0|0
    0|0
  • karmaşık bir durum

0|0
    0|0
  • İslam'da bu tür ilişki yaşayanları cezası ölümdür katiyyen tevazu gösterilmez. Cezaları ölümdür.

0|0
    0|0
  • asla kabul edilmez

0|0
    0|0
  • Nolursan ol yine de gel.

Bilmem anlatabildim mi?

0|0
    1|0
    • Sonuçta ben kafir olarak ta gelebilirm.. fakat bu doğru olurmu? sormak istediğim bu

• İnsanların ruhları rastgele verilmez.Müslümanlıgı istedigin için orada yaratılmışsındır

• kabul edilebilir neden edilemesin ? tassavufla diğerlerini neden birleştirdin onu anlayamadık ?

0|0
    1|0
    • Bildiğim kadarıyla mezheplerde çok katı olarak kabul edilmez... Tassavufun anlayışı farklı olduğu için merak ettim doğrusu

• demek istediğim katılık şu, ben bir mezhebin inancına göre yaşadığımda o şakı bulamadığım zaman bu bana katı ve zor geliyor.. Fakat ben oturup bir tasavvufi müzik dinlediğimde o aşkı buluyorum bu da kolaylık şahsen demek istediğim bu...

• saçma ne aşkı hiç kimse yunusun sewdiği kadar rumi nin sewdiği kadar sewemez o yüzden merak etme diğer mezhepten insanlarda tassavvufi müzikler dinliyorlar ;) sorun yok zaten

• ne olursa olsun yine gel

0|0
    0|0
  • eylem var mı? eylem yoksa sorun yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Oyle bir durum varsa, tovbe edilir. Bin defa tovbe etmis olsanda yine gel, demis Mevlana. Onun icin tovbe edip dogru yola donulmeli. Ama yok ben devam ederim diyorsan, senin tercihin :)

0|0
    0|0
  • islam inancında kabul ediliyor mu?

edilmez.. olsa olsa hoşgörü vardır.

0|1
    0|0
  • edilmiyo muymuş la çoh üzüldüm.

0|0
    0|0
  • ne olursan ol yine gel.

0|0
    0|0
  • mevlana da şems e karşı boş değilmiş ;)

1|0
    2|3
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...