Sizce erkek evlat mı kız evlat mı yetiştirmek zor?

Tabi ki öncelikle ALLAH hayırlısını versinde hangisi olursa olsun fark etmez. Sizce hangisi zor?Açıklamasıyla cevap verirseniz sevinirim.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben genç olarak ve okula giden kizlarla erkeklerle ayni ortamda olmak zorunda biri olarak sunu soyleyecegim cok sukur beni ailem iyi yetistirmis ama cevremdeki kizlari gorubce sasiriyorum iki kiz onlarla aslinda dalga gecen bir erkek icin birbirine giriyo erkeklerde kizlarla oynuyo ya da ailesinin okullari icin doktugu paralari gormezden gelip bir suru derse girmiyolar sinavlari kotu umurlarinda degil. Daha kotuleride var ufacik kizlar evden kacip 3 gun sonra ewe donuyolar falan filan daha kotulerinide gordum emin olun ve soylediklerimin hepsi cevremde olanlar onun icin bece ikiside cok cok zor. Allah herkese kolaylik versin sabir versin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ikiside zor bence erkek çocuğa laf söylesen yanlış yapıyosun desen sizene benim hayatım karışmayın der çeker gider kıza desen aynı şekilde napsınlar ses çıkaramıyolar sonra tepelerine çıkıyolar gördüklerime dayanarak konuşuyorum

1|1
    0|0
  • temeli aynı, bir fark görmüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• şu zamanda kız daha zor

0|1
    0|0
  • adam gibi eğitim verdikten sonra bence hiçbiri zor değil

0|0
    0|0
  • Yetiştirilen her ne olursa olsun bir insan.Çok zor olsa gerek.

0|0
    0|0
  • bence ikisininde yetiştirmesi zor değil. fikrimce.

0|0
    0|0
  • İkisinin arası.

0|0
    0|0
  • tabiki kız evlat yetiştirmek çok zor hatta çokçok zor allah sabır verisn kız evladı olanlara

0|0
    0|0
Yükleniyor...