Sandıkta kime vereceksiniz?

Sandıkta kime vereceksiniz?

Kimse kimsenin verdiği oya mudahale etmesin annesini seviyorsa!

• Akp
    A seç
  • Chp
    B seç
  • Mhp
    C seç
  • Bdp
    D seç
  • Hepar
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
510

En İyi Kız Görüşü

• sandığa gitmicem. kayıtlı olduğum ilden akp çıkacak. çok açık ve net.

3|5
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Chp'liyim.. Fakat İşleri yürüten en iyi başkan akp'li şehirde. Akp vereceğim.

0|6
    3|1
  • KS'de soru cevaplayacağım, gitmem bi' yere.

0|0
    0|2
  • adalet ve kalkınma partisi

0|5
    4|4
  • chpye verdim 9

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İktidara gelecek olan parti akparti bundan kuşkunuz olmasın bunun nedeni ise burnunun ucuna bakamayan cahil kesim Mantığını kullanan ve akpartiye oy kullanacak arkadaşlar bence bir kere daha düşünün bütün iplerin akpartide olması doğrumu meclisde söz hakkının sadece akpartide olması bence çok yanlış diğer partilerinde hakkı olmalı yoksa bunun adına cumhuriyet denmez diktatörlük denir 300 den fazla millet vekili olursa mecliste bu diktatörlüktür zaten dediğim gibi akparti seçilecek gene ama oylarınızı vermeyin gücün halkın elinde oldugunu görsünler etekleri tutuşsun biraz bu kadar rahat olmasınlar herşeyi kafalarına göre değiştirmesinler baskı altında yaşamayı bu kadarmı seviyorsunuz bir kere daha düşünün ucu ucuna seçilsinki paniklesinler ve özgürlüğümüzü kısıtlamasınlar okudugunuz için teşekkür ederim

2|4
    0|6
  • chp

4|2
    1|5
  • Arkdaş ben anlamıyorum vallaha anlamıyorum ankette hala Akpye oy veriyorlar sken sevlir lafı cidden gerçekmiş.

4|3
    2|5
    • anlamayacak bir şey yok ki, bireysel davranış, sana şimdi deseler bir apartman dairesi verelim bize oy ver diye oy vermez misin?

• Apartman dairem var zaten benim istemem ben apartman falan. Hacı onunla alakası yok cahilleri kömürle kandırıyorlar işte.

• onu misal gösterdim. Bizim memlekette birisi var 700 tl emekli aylığı alıyor, AKPnin sayesinde canımı alsa oyum akpye diyor, biliyorsun bizim milletimiz de fazla şükürdar

• CHP verecem.Yeter soyuldumuz hammına.

1|2
    0|2
  • akp

3|4
    4|2
  • çok karışığım bu konuda öyleki hiç beğenmediğim eski belediye başkanını genelde desteklediğim parti aday gösterdi diğer partilerin adaylarınıda pek onaylamıyorum yeni büyük şehir olduk onun için de ortalık karışık ayrıca hiç şansı olmayan bir partiye oy verip zaten seçilmesi olası insanın işini kolaylaştırmakta istemiyorum ne yapacağım bilmiyorum bu kadar kararsız olmamıştım hiç

0|0
    0|3
  • AK PARTİ...

2|5
    4|5
  • CHP ye oy vereceğim

4|2
    2|5
  • Chp

1|1
    0|2
  • Oy vermiyorum koyveriyorum