Size hiç yanlışlıkla mesaj atan yabancı numara oluyor mu yoksa birisi kafa mı buluyor?nasıl anlarım?

bu gün bir mesaj geldi yabancı bir numara .. "selam" yazmış kimsiniz dedim yanlışlık la oldu yazdı

sizce bu doğru mudur,yoksa birisi kafa mı buluyordur?gerçekten bu yanlışlık mümkün mü sizce?

merak ettim netten sorguladım bir bayan ismi kafam karıştı ..şimdiye kadar hiç bana yanlşlıkla mesaj gelmemişti size oldu mu ben mi art niyetliyim?ne yapsam anlamk için ?

• Birisi kafa buluyordur
    33% (1)0% (0)20% (1)Oy Ver
  • Olablir tabi ki yanlışlık insanlık hali,mümkün
    33% (1)50% (1)40% (2)Oy Ver
  • Adını sorayım netten sorgulattığım kişiyle aynı değilse biri kafa buluyordur
    34% (1)0% (0)20% (1)Oy Ver
  • Birisi beni deniyor olabilir
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yanlışlıkla mesaj atılmaz arama olsa neyse birisi numara yapıyor
    0% (0)50% (1)20% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• bi gün biri beni aradı kız kimi aradınız dedim gökhanı dedi bende öyle biri yok ben değilim dedi

oda peki sen kimsin dedi gökhan yok dedimya beni nabıcan dedim kapattı :D

0|0
    0|0
    • güzel yapmışsı he:) banada bir fikir versen?.sbnde ismini sorayım diyorum arattığmda bir isim buldum onla aynı mı diye iyi fikir mi sence ne yapsam anlamak için ki:S

yada benim ki de oyle bir yanlışlık olablir mi ki acaba

• kimden şüpheleniyosam o isimle diyim yani :D he?ahmetten şüpheleniyosam naber ahmet diye?

bende dedim ki hani seda adına kayıtlı buldum nette gerçkten seda isminde birin e mi kayıtlı diye naber seda diyecektim o kişiye başka hattan bu da fiikr..

hangisini seçersen onu yapıcam ne dersin?=)son ..

• tabi kimden şüpheleniyosa o isimle at ama seda ablamız sana yanlıslıkla atmısta olabilir veya arkadaslarından da olabilir

Erkekler Ne Diyor 3

• İsmini sor aynı değilse ya da aynıysa birisi seni deniyo olabilir

0|0
    0|0
    • ya başka yolu yok mu ordan bilmesi kolay değil mi

• Değil başka isimle hat almış olabilir başka numarayla ara hattın sahibinin ismini sor benim derse doğru kişi benim değil derse bu işte bir işlik var demektir

• bence açılmaya cesaret edemeyen şapşal bir aşık

0|0
    0|0
    • neden nasıl vardın ki buna

• belkide gerçekten yanlıştır kimbilir dimi.s

• olabilir buda bir ihtimal

• mumkün tabiki yanlıs olabilir

ama belliki seni heyecanlandırmıs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• olabilir.. bana da bikaç defa olmuştu. hatta yıllardır zaman zaman "mustafa abii?" diye arayan var :)

0|0
    0|0
    • arama değil işte mesaj olunca kafa karışıyor arasa tamam yanlışlıkla aranır mesaj oldu mu hiç sana yanlışlıkla atan

• beni mütemadiyen arıyorlar

mustafa taşdemir kimse sürekli onu soruyorlar bana

0|0
    0|0
    • benim ki de oyle bir yanlışlık olablir mi ki acaba sence ne yapsam nasıl anlarm

• yanlışlık olabilir insanlık hali

0|0
    0|0
    • bence açılmaya cesaret edemeyen şapşal bir aşık

• benm hiç daha önce duymadığım bşey sen duydun mu ya da yaşadın mı

• Birisi kafa buluyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...